obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916 PLN
powierzchnia
40,00 m2
cena
742 916,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
18 572,90 zł/m2
piętro
4
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 742916 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454575

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 742916 PLN w inwestycji Orzechowa 2