obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930 PLN
powierzchnia
49,00 m2
cena
850 930,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
17 365,92 zł/m2
piętro
4
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 850930 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454457

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 850930 PLN w inwestycji Orzechowa 2