obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880 PLN
powierzchnia
45,00 m2
cena
756 880,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 819,56 zł/m2
piętro
1
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 756880 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454385

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 756880 PLN w inwestycji Orzechowa 2