obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580 PLN
powierzchnia
59,00 m2
cena
940 580,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 942,03 zł/m2
piętro
1
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 940580 PLN3 pokoi Oferta nr: 45454539

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 940580 PLN w inwestycji Orzechowa 2