Osiedle Urbino

Osiedle Urbino

Warszawa/Włochy/Równoległa 9A
REKLAMA
inwestorDom Development S.A.
projektantHRA Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Osiedle Urbino

Osiedle Urbino to nowoczesny obiekt o jasnej elewacji, wzbogacony elegantami drewna, zielonymi pnączami oraz artystycznym muralem. Mieszkania w inwestycji są zróżnicowane metrażowo (od około 28 do 99 mkw.), z przewagą lokali dwupokojowych (od 35 do 50 mkw.), które są najczęściej poszukiwane. Parterowe mieszkania są wyposażone w przydomowe ogródki, osiągające do 90 mkw., natomiast na wyższych kondygnacjach dostępne są balkony, loggie i tarasy. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały w światłowód, łącze RTV i ochronę antysmogową w oknach.


Na Osiedlu Urbino zaprojektowano garaż podziemny i parking przy budynku, rowerownie, parking dla hulajnóg, komórki lokatorskie oraz wózkownie i schowki. Osiedle posiada także pięknie zaaranżowane tereny wspólne ze starannie zaprojektowaną zielenią, elementami małej architektury (ławki, stojaki na rowery itp.), strefą relaksu, strefą gier i zabaw, stolikami do gry w szachy oraz bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ teren osiedla został ogrodzony, objęty monitoringiem i całodobową ochroną. Komfort dostarczą tu też rozwiązania z zakresu tzw. inteligentnego budynku, które pozwalają na otwieranie bram, furtek czy drzwi do budynku za pomocą smartfona czy też automatyczne przywołanie windy.


Lokalizacja Osiedla Urbino zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową, dobrą komunikacje z miastem oraz bliskość terenów rekreacyjnych. W okolicy znajduje się także stacja SKM "Warszawa Aleje Jerozolimskie".
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+3
REKLAMA