REKLAMA

GH Development Sp. z o.o.

Artykuły o GH Development Sp. z o.o.

Najstarsze Multikino w Warszawie zostanie wyburzone. Co powstanie w jego miejsce?
Kolejny multipleks w Polsce zostanie wyburzony. Tym razem w Warszawie. Multikino sprzedało niedawno działkę na warszawskim Ursynowie, przy stacji metra Imielin, na której stoi najstarsze kino tej sieci w Warszawie. Nowym właścicielem nieruchomości jest spółka GH Development 11.
Burzyć czy przekształcać biurowce w Polsce w PRS-y? [ANALIZA]
Starsze budynki ustępują miejsca nowym, trend ponownego zagospodarowywania działek w centrach dużych miast w Polsce nasila się. Co więcej, w planach są nie tylko nowe projekty deweloperskie, powstające po wyburzeniach, ale również przekształcanie istniejących biurowców w projekty mieszkaniowe, w tym w formule PRS.
Rynek inwestycyjny nieruchomości komercyjnych w Polsce – I kwartał 2023 roku [RAPORT]
Zgodnie z przewidywaniami, rok 2023 zaczął się mozolnie. I kwartał 2023 r. przyniósł zaledwie 651 mln euro. Według prognoz Avison Young, najbliższe miesiące nie przyniosą znaczącego przyspieszenia. Ta zadyszka jest konsekwencją zawirowań gospodarczych, wzrostu kosztu finansowania, inflacji czy różnic co do oczekiwań cenowych pomiędzy kupującym a sprzedającym. Prognozujemy, że liczba transakcji powinna jednak wzrosnąć w drugiej połowie roku, zwłaszcza jeśli stopy procentowe się ustabilizują, a ceny osiągną zrównoważony poziom.
GH Development kupiło działkę w centrum Ursynowa
GH Development, belgijski deweloper działający na polskim rynku, zakupił od Multikino S.A. działkę na warszawskim Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 60. Teren o powierzchni ponad 1 ha dołączył do warszawskiego banku ziemi dewelopera. W przyszłości na działce powstanie zespół budynków mieszkalno-usługowych. Pracownia architektoniczna, która będzie autorem projektu zostanie wyłoniona w drodze konkursu.
Belgijska firma GH Development zrealizuje w Warszawie nową inwestycję mieszkaniową
GH Development, belgijski deweloper działający na polskim rynku, otrzymał pozwolenie na budowę inwestycji mieszkaniowej w warszawskim Wawrze. Firma zrealizuje kameralny budynek mieszkalny z klimatycznymi poddaszami, lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym nieopodal ulicy Marsa, na warszawskim Wawrze.
Belgijska firma GH Development stawia na Warszawę. Powstanie ponad 2100 mieszkań w 7 atrakcyjnych lokalizacjach
GH Development, belgijski deweloper, planuje dostarczyć na stołeczny rynek mieszkaniowy ponad 2100 mieszkań w 7 atrakcyjnych lokalizacjach. Firma prowadzi prace przygotowawcze w obrębie terenów w Warszawie na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Wawrze, we Włochach i na Woli. W planach jest także wejście do największych miast regionalnych w Polsce. Właśnie otwarto nowe biuro GH Development we Wrocławiu.
Nowa inwestycja GH Development w Warszawie otrzymała pozwolenie na budowę
Belgijski deweloper GH Development, otrzymał pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Najnowszy projekt to budynek mieszkalny z garażem podziemnym przy ulicy Jagiellońskiej na warszawskiej Pradze Północ.
Belgijski deweloper GH Development wybuduje ponad 1500 mieszkań w Warszawie
GH Development, belgijski deweloper obecny na polskim rynku od 2018 roku, krystalizuje swoje ambitne plany biznesowe. Firma jest w posiadaniu atrakcyjnych działek w Warszawie, na których w najbliższej przyszłości planuje zrealizować inwestycje mieszkaniowe. Docelowo deweloper przewiduje budowę ponad 1 500 mieszkań w Warszawie.
REKLAMA