Warszawa: Galeria Wileńska pozyskała siedmiu nowych najemcówźródło: Materiały prasowe

Warszawa: Galeria Wileńska pozyskała siedmiu nowych najemców

Orzech
Orzech
REKLAMA
W ciągu kilku ostatnich miesięcy grono najemców Galerii Wileńskiej zlokalizowanej w Warszawie w dzielnicy Praga Północ powiększyło się o 7 nowych lokali i wyspę handlową.
W centrum handlowym przy ul. Targowej 72 otworzyły się aż 3 nowe lokale gastronomiczne: kawiarnia Cofix, bubble tea TianFun oraz Subway.
– Rok 2021 był dla nas bardzo wymagający, mimo to udało nam się podpisać umowy najmu z ciekawymi markami. Niezwykle cieszy mnie rozwój strefy gastronomicznej w Galerii Wileńskiej. Jest to bowiem nie tyko miejsce, w którym można zrobić zakupy, lecz także odpocząć, zjeść lunch czy poczekać na połączenie kolejowe – mówi Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej. – Przez cały rok, poza nowymi otwarciami, skupialiśmy się na działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Liczę na to, że w 2022 roku nasze centrum handlowe również stanie się miejscem spotkań przy okazji takich inicjatyw jak Spacery po Pradze czy Dni Seniora – dodaje.
W ubiegłym roku do najemców Galerii Wileńskiej dołączyła także marka optyczna Fielmann. Fielmann to czwarty lokal optyczny w Galerii Wileńskiej, obok Lynx OptiqueParis Optique, i Vision Express.
Od maja 2021 roku klienci Galerii Wileńskiej mogli skorzystać z oferty sklepu sportowego Trygon Sport. Lokal ma powierzchnię 79 metrów kwadratowych.
Galeria Wileńska powiększyła również swoją ofertę modową – do grona najemców dołączyły takie marki jak Italian Fashion oraz Tatuum. W pierwszym z butików można zaopatrzyć się w wygodną odzież domową oraz bieliznę. 
Centrum Handlowe Warszawa Wileńska zlokalizowane jest w Warszawie, w dzielnicy Praga Północ przy ul. Targowej 72. Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2000, a zakończyła się w czerwcu 2001 roku. Powierzchnia całkowita tego pięciokondygnacyjnego budynku handlowego wynosi 30 000 mkw., z czego największą część zajmują biura – 12 000 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA