Na warszawskiej Pradze stanie Wileńska Expressźródło: Materiały inwestora

Na warszawskiej Pradze stanie Wileńska Express

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W pobliżu Dworca Wileńskiego powstanie najnowsza inwestycja mieszkaniowa francuskiego dewelopera. Osiedle Wileńska Express będzie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 14, nieopodal II linii metra.
Inwestycja Wileńska Express to wygodne i przestronne mieszkania, łączące postindustrialny klimat z nowoczesnością. To połączenie idealnie wpisuje się w specyfikę okolicznej, bardzo zróżnicowanej zabudowy. Projekt swoją nazwą nawiązuje do bardzo dogodnej lokalizacji, w której będzie się znajdował. Przyszli mieszkańcy szybko i sprawnie, niemalże "ekspresowo", będą mogli dotrzeć zarówno do Centrum, jak i innych rejonów Warszawy.
Miasto w zasięgu rękiWileńska Express odwołuje się do historii położonego w pobliżu dawnego Dworca Petersburskiego, który otwarty został w 1863 roku. Rozpoczynająca się tutaj trasa kolejowa łączyła niegdyś Warszawę z Wilnem i Petersburgiem. Niestety gmach dworca nie przetrwał do naszych czasów. Natomiast swoim charakterem inwestycja nawiązuje do specyfiki i atmosfery dzielnicy, która od wielu lat stanowiła bardzo ważny węzeł komunikacyjny dla podróżnych.
Jestem głęboko przekonany, że Wileńska Express to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dostępność licznych punktów usługowych, lubią gwar tętniącego życiem miasta, a zarazem chcą szybko i sprawnie przemieścić się do Centrum lub innej części Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie oraz restauracje – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.
Inwestycja w przyszłośćArchitektura inwestycji spełni oczekiwania zarówno dotychczasowych mieszkańców Pragi, jak i osób, które dopiero planują związać z dzielnicą swoją przyszłość. Projekt sprzyja integracji mieszkańców i ożywieniu aktywności społecznej na Nowej Pradze. 
Nasza inwestycja wpisuje się w nurt rewitalizacji prawobrzeżnej części Warszawy. Otwarta przestrzeń placu z zielenią, sklepami i placem zabaw nawiązuje kontekstowo do tradycji praskich podwórek – przestrzeni, na których tradycyjnie od lat ogniskuje się życie Prażan. Będzie to miejsce aktywności społecznej oraz rodzinnej dla mieszkańców całej dzielnicy. Działamy w interesie społecznym i chcemy, by projekt naszej inwestycji sprzyjał integracji mieszkańców – podkreślił Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.
Ekspresowo do CentrumNieruchomość znajduje się zaledwie w odległości 10 minut spacerem od stacji Metra Dworzec Wileński oraz dworca kolejowego. Dodatkowo od strony ulicy Wileńskiej znajduje się przystanek tramwajowy, natomiast od alei Solidarności – autobusowy. Takie położenie zapewnia sprawne i szybkie połączenie z różnymi dzielnicami Warszawy. Natomiast samochodem podróż do Centrum miasta to zaledwie kwadrans. Obecność sklepów takich jak Lidl i Galeria Wileńska, oraz niezbędnej infrastruktury użytkowej sprawi, ze mieszkanie w Wileńska Express będzie wygodne i przyjemne. 
Architektura inwestycjiProjekt Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy oraz detalu zaczerpniętego z zabudowy historycznej Pragi. Mieszkania będą posiadały funkcjonalne rozkłady, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. 
W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań. Są to głównie lokale typu studio i 2-pokojowe, a także większe – 3- i 4-pokojowe. Dla najbardziej wymagających zaprojektowano niezwykle komfortowe i przestrzenne 3-poziomowe apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. Wszystkie mieszkania wyposażone są ponadto w przestronne balkony albo tarasy. Inwestycja będzie również posiadała podziemną halą garażową. Na parterze znajdą się lokale usługowe. 
Mieszkania w programie AtelierPrzyszli nabywcy nieruchomości będą mogli skorzystać z oferty wykończenia mieszkań pod klucz w ramach programu Atelier. Oferta programu Atelier skierowana jest do klientów, którzy chcą uniknąć stresu, oszczędzić swój czas oraz pieniądze inwestowane podczas urządzania i wykańczania lokalu. Program Atelier obejmuje montaż między innymi: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. W jego skład wchodzą trzy pakiety wykończeniowe: Tendance, Chic oraz Elegante.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA