Galeria Metro Bis z nowymi najemcami

Galeria Metro Bis z nowymi najemcami

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Galeria Metro Bis z warszawskiego Ursynowa pozyskała trzech nowych najemców. Vibrostation Poland, sklep z artykułami szkolnymi i plastycznymi oraz sklep z bielizną Ewita dołączali w lutym do grona najemców galerii.


W galerii znajduje się teraz klub Vibrostation Poland, gdzie na platformach wibracyjnych możemy wzmocnić mięśnie. Ponadto treningi na takich platformach poprawiają krążenie krwi, zapobiegają osteoporozie i reumatyzmowi, korygują postawę, łagodzą bóle stawów i przyśpieszają metabolizm.


Zainteresowanie rodziców, dzieci i osób utalentowanych plastycznie na pewno zyska nowy sklep z artykułami szkolnymi i plastycznymi, zlokalizowany na parterze galerii. W asortymencie sklepu znajdziemy szeroką gamę artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych. Wyróżnikiem sklepu jest jakość oferowanych artykułów, ich atrakcyjna cena.

REKLAMA


Odwiedzającym Galerię Metro Bis zauważą, że w galerii pojawił się sklep Ewita oferujący szeroki wybór damskiej i męskiej bielizny. Sklep o powierzchni niespełna 27 m2 zlokalizowany jest na parterze.


Zainteresowanie naszymi galeriami utrzymuje się. Tylko w tym miesiącu pozyskaliśmy trzech nowych najemców. W niedługim czasie na pewno do tego grona dołączą nowi. Zależy nam aby nasza galeria dostarczała Klientom szeroką gamę usług i produktów skupionych w jednej lokalizacji – mówi Agnieszka Janiszewska, przedstawiciel REALTYCO SA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA