14 sfinalizowanych umów najmu w Galerii Pomorskiej

14 sfinalizowanych umów najmu w Galerii Pomorskiej

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W ciągu ostatnich tygodni chęć przystąpienia do grona najemców Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy zadeklarowały trzy nowe marki, dziesięć dotychczasowych przedłużyło umowy najmu a powierzchnia jednego z istniejących sklepów zostanie niebawem powiększona.
Ponad 1750 m2 powierzchni najmu trafiło w ciągu ostatnich kilku tygodni w ręce nowych i dotychczasowych najemców Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Resolution Property – właściciel centrum podpisał między innymi umowy z nową apteką Dr Zdrowie, salonem prasowym In Medio oraz damską marką odzieżową Lara Fabio. Nowi najemcy zajmą wspólnie powierzchnię 300 m2. Otwarcie sklepów nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy.

 

REKLAMA

Równocześnie z podpisaniem umów z nowymi markami przedłużonych zostało kolejnych dziesięć kontraktów z dotychczasowymi najemcami Galerii a wśród nich z: Carry, Promod, Tatuum, Ochnik, Solar, Bartek, Apart, Matras, pralnią 5 a sec oraz salonem zegarków Swiss. Powiększony zostanie natomiast należący do grupy LPP salon Mohito, którego otwarcie miało miejsce pod koniec ubiegłego roku. Dodatkowo księgarnia Matras oraz salon zoologiczny Aligator przeszły ostatnio znaczący remont.

 

„Pomimo tego, że w ciągu ostatnich miesięcy koncentrowaliśmy się na finalizowaniu rozmów z potencjalnymi najemcami do nowej części Galerii Pomorskiej, prowadziliśmy równocześnie negocjacje z markami już obecnymi w istniejącej części centrum, lub nowymi, które chciały do niej dołączyć. Podpisane ostatnio czternaście umów najmu to dowód na to jak popularnym centrum handlowym jest Galeria Pomorska. Ten fakt wzmacnia również nasze przekonanie, że podjęliśmy słuszną decyzję decydując się na rozbudowę obiektu” – mówi Shane Scott, partner w Resolution Property. „Dobrze jest również widzieć, że tacy najemcy jak Matras i Aligator inwestują w swoją przyszłość w Galerii Pomorskiej decydując się na remont sklepów. Idąc tym tropem my również rozpoczęliśmy modernizację pasaży i ogólnodostępnych części Galerii” dodał Shane Scott.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA