Debiut w Galerii Pomorskiej

Debiut w Galerii Pomorskiej

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Maurizio Benttoni to nowa polska sieć salonów modowych z odzieżą męską, której debiutancki sklep zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2016 roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.
Maurizio Benttoni to nowa, polska marka odzieżowa, która na lokalizację dla swojego pierwszego salonu wybrała rozbudowaną Galerię Pomorską w Bydgoszczy. Sklep będzie oferował odzież i dodatki własnego projektu i wykonania. Salon nowej marki zajmie w Galerii Pomorskiej ponad 50 m kw. powierzchni najmu.
Cieszymy się z tego, że pierwszy sklep marki Maurizio Benttoni powstanie właśnie w Galerii Pomorskiej. To dowód na to, że nasza Galeria po rozbudowie dołączyła do grona centrów handlowych, w których wyznaczane są trendy i wprowadzane są niecodzienne nowości. Oferta Galerii Pomorskiej wciąż się zmienia. Po zakończeniu rozbudowy nie spoczęliśmy na laurach, chcemy nieustannie pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów i takie są właśnie nasze plany na najbliższe miesiące – mówi Teresa Kudrycka, Dyrektor Galerii Pomorskiej.
REKLAMA
Debiut nowej marki odzieżowej, to jednak nie jedyna zmiana w ofercie Galerii. Od kilku dni dla Klientów centrum dostępna jest także nowa, elegancka kawiarnia Coffee House. Specjalnie z myślą o gorączce przedświątecznych zakupów swoje podwoje otworzył także zmodernizowany i rozbudowany salon Apart (blisko 110 m kw.). Umowę z Galerią przedłużyła również marka jubilerska W.Kruk (110 m kw.).
Natomiast w pierwszym kwartale 2016 roku otwarte zostaną salony nowych marek w Galerii Pomorskiej – C&A, Deichmann i Filippo. Zbiegnie się to także z otwarciem odświeżonego i powiększonego salonu Big Star.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA