H&M w Galerii Pomorskiej w nowej odsłonie

H&M w Galerii Pomorskiej w nowej odsłonie

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa marka modowa H&M zmodernizuje swój salon w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy i poszerzy jego ofertę o produkty z kategorii Home.

 

Sieć H&M, która jest obecna w Galerii Pomorskiej od 2006 r., pozostanie w ofercie centrum na dłużej. Na mocy nowej umowy najmu salon tej popularnej marki wywodzącej się ze Szwecji zlokalizowany w Galerii Pomorskiej zostanie w pełni zmodernizowany, a jego oferta wzbogaci się o artykuły wyposażenia wnętrz z kategorii Home.

 

– Salon marki H&M w Galerii Pomorskiej cieszy się uznaniem naszych Klientów i mieszkańców Bydgoszczy, więc jego modernizacja jeszcze bardziej wzmocni ten stan rzeczy. Decyzja H&M podkreśla również siłę oferty handlowej Galerii Pomorskiej po rozbudowie – mówi Shane Scott, partner w Resolution Property, firmie będącej właścicielem Galerii Pomorskiej.

REKLAMA

 

Prace modernizacyjne w salonie H&M ruszą z początkiem 2016 r., a ich zakończenie planowane jest wiosną tego samego roku, tuż przed wprowadzeniem nowej kolekcji.

 

H&M jest jednym z wielu obecnych najemców Galerii Pomorskiej, którzy planują remont lub rozbudowę swoich sklepów. Wśród nich są m.in. Reserved, Carry, KappAhl i Cropp.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA