Carry w Galerii Pomorskiej będzie większe

Carry w Galerii Pomorskiej będzie większe

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Salon marki odzieżowej Carry w Galerii Pomorskiej zostanie przeniesiony do nowego, większego lokalu, który będzie się znajdował w nowej części centrum. Rozbudowa Galerii Pomorskiej realizowana przez właściciela obiektu – firmę Resolution Property, postępuje zgodnie z harmonogramem – kończy się właśnie wstępna faza prac, trwają także przygotowania do rozpoczęcia pierwszego etapu rozbudowy, którego początek jest przewidziany na styczeń 2014 r.

 

Międzynarodowa marka odzieżowa Carry, która jest obecna w Galerii Pomorskiej od 2003 roku, zdecydowała się na przeniesienie swojego salonu do nowej części Galerii, gdzie zajmie powierzchnię 830 m.kw. W najbliższym sąsiedztwie nowego salonu Carry znajdą się takie marki jak Bershka, Stradivarius, Reserved, Sinsay i Cropp. Carry w Galerii Pomorskiej zostanie otwarte w myśl nowego konceptu marki, którego debiut miał miejsce w otwartej niedawno Galerii Katowickiej.

 

“Carry jest najemcą Galerii Pomorskiej od momentu otwarcia obiektu w 2003 roku, więc miło jest patrzeć na to, że marka ta rośnie wraz z rozbudową samego centrum. Po przeniesieniu się do większego sklepu zlokalizowanego w nowej części obiektu, Carry w Galerii Pomorskiej będzie flagowym salonem tej marki w Bydgoszczy” – mówi Stuart Lang z Balmain Asset Management.

REKLAMA

 

Przedłużenie umowy z Carry zbiegło się z etapem końcowym prac realizowanych w ramach wstępnej fazy rozbudowy Galerii Pomorskiej, która obejmuje utworzenie nowego parkingu i wejścia do Galerii tworzonych z myślą o klientach Carrefoura. Ich ukończenie nastąpi przed Świętami Bożego Narodzenia. Początek prac związanych z pierwszą, właściwą fazą rozbudowy Galerii Pomorskiej, czyli konstrukcją nowego, wielopoziomowego parkingu, który zajmie część aktualnie istniejącego głównego parkingu położonego przed obiektem, przewidziany jest na styczeń 2014 roku. W trakcie prac związanych z budową wielopoziomowego parkingu, Galeria będzie wciąż dysponować ponad 850 miejscami parkingowymi. Niezakłócony będzie także dostęp do Galerii od strony przystanków autobusowych, tramwajowych i postoju taxi.

 

„Rozbudowa Galerii Pomorskiej, która pochłonie 110 milionów złotych (około 25,7 miliona Euro) jest częścią wdrażanej przez nas szerszej strategii zarządzania obiektem. Dzięki takiej inwestycji pozycja Galerii Pomorskiej, jako wiodącego centrum handlowo-rozrywkowego w Bydgoszczy, pozostanie niezachwiana” – mówi Shane Scott, Partner w Resolution Property.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA