Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Mieszko 3 w Warszawieźródło: Materiały inwestora

Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Mieszko 3 w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom uruchamia sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego, trzeciego już etapu osiedla Mieszko zlokalizowanego w samym sercu warszawskiej Pragi na terenie Grochowa. Oddanie inwestycji do użytku oferującej łącznie 112 mieszkań planowane jest na pierwszy kwartał 2020 r.
Deweloper Victoria Dom rusza ze sprzedażą mieszkań w ramach osiedla Mieszko 3. To kolejny etap popularnej inwestycji osiedle Mieszko, która zlokalizowana jest w miejscu dawnej fabryki słodyczy przy ul. Chrzanowskiego na warszawskim Grochowie. Trzeci etap inwestycji osiedle Mieszko to pięciopiętrowy budynek z 112 lokalami o zróżnicowanych metrażach (od 23 do 78 mkw.). Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń. Na niewielkich metrażach znajduje się od 1 do 4 pokoi. Każde mieszkanie posiada ogródek, balkon lub taras. Do dyspozycji lokatorów zostanie oddany garaż, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2020 r.
Osiedle Mieszko 3 powstaje w cichej i spokojnej okolicy. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się szpital, przychodnia, liczne szkoły i przedszkola, sklepy, parki i place zabaw. W bliskiej odległości od osiedla znajduje się również Bazar Szembeka ze świeżą żywnością, Przyszli mieszkańcy zakupy zrobią także m.in. w Centrum Handlowym Promenada, King Kross i Gocław. Nieopodal mieszczą się popularne dyskonty Lidl i Biedronka. 
REKLAMA
Osiedle charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, która jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta. 300 metrów od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości (500 metrów i 1 km) planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. Taka lokalizacja pozwala na sprawny dojazd do centrum i innych części miasta. Osiedle Mieszko położone jest zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta.
To także doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. W bliskiej odległości osiedla Mieszko 3 znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, Pływalnia "Szuwarek" oraz Klub Sportowy "Orzeł". Ta część Warszawy to także świetny teren spacerowy, dzięki zielonemu otoczeniu parków: Polińskiego, Obwodu Praga Armii Krajowej, Skaryszewskiego i Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska. W pofabrycznej przestrzeni przy ulicy Mińskiej, znajduje się wiele restauracji i klubów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA