Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Mieszko na Pradzeźródło: Materiały inwestora

Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Mieszko na Pradze

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Victoria Dom rusza z nową inwestycją na warszawskiej Pradze. Osiedle Mieszko zlokalizowane będzie w centrum Grochowa i dostarczy łącznie 150 mieszkań, których ceny zaczynają się od 6690 zł/mkw. Oddanie do użytkowania inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.
Osiedle Mieszko to nowa inwestycja deweloperska, z którą startuje Victoria Dom. Zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko na skrzyżowaniu ulicy Chrzanowskiego i Przeworskiej w centrum Grochowa na warszawskiej Pradze. W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 86 mkw. Na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Wszystkie lokale posiadają przestronny balkon lub ogródek. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 6690 zł/mkw. Oddanie budynku do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2019 r. 
Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i przyjazne zagospodarowanie terenu. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z szeregu udogodnień, m.in. cichobieżnych wind oraz komórek i boksów lokatorskich. Na terenie inwestycji przewidziano garaż podziemny oraz parking naziemny do dyspozycji gości. W przestrzeni wspólnej zaprojektowano zieloną strefę rekreacyjną przynależną do osiedla.
Osiedle Mieszko to nasza kolejna inwestycja na Pradze, która stała się ostatnio bardzo popularna wśród Klientów. Niska zabudowa okolicy i wiele terenów zielonych pozwalają odpocząć od zgiełku. Jednocześnie pofabryczne przestrzenie na pobliskiej ulicy Mińskiej zaadaptowane zostały na restauracje i kluby, dzięki czemu rozkwita tu życie kulturalne, a ta część Pragi tętni po prostu życiem. Lokalizacja osiedla jest bardzo atrakcyjna także dzięki doskonałej komunikacji z innymi częściami miasta oraz bliskiej odległości do planowanych stacji metra – podkreśliła Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom.   
REKLAMA
Osiedla Mieszko będzie zlokalizowane zaledwie 300 metrów od przystanków komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław, oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS). 
Mieszkańcy będą mogli również korzystać z licznych w okolicy obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią, Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness czy bogatej oferty Klubu Sportowego "Orzeł". Dodatkowo kilka minut drogi od inwestycji znajdują się parki: Park J. Polińskiego, Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Skaryszewski oraz Rezerwat Przyrody Olszynka Grochowska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA