Warszawa: Aurora – prawie tysiąc nowych mieszkań na granicy Ochoty i Włoch od Danteksu źródło: materiały inwestora

Warszawa: Aurora – prawie tysiąc nowych mieszkań na granicy Ochoty i Włoch od Danteksu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Aurora
adresWarszawa, Jutrzenki
inwestorDantex Sp. z o.o.
REKLAMA
Wieloetapowe osiedle w rejonie ulic Jutrzenki, Szybkiej i Popularnej obejmie docelowo dziewięć budynków wielorodzinnych. W pierwszym warszawski deweloper oferuje ponad sto lokali. Planuje też m.in. mini-sad, siłownię zewnętrzną i automat do recyklingu butelek.
Dantex Sp. z o.o. ruszył pod koniec maja ze sprzedażą inwestycji przy ul. Jutrzenki w warszawskich Włochach. Budowę zamierza rozpocząć jeszcze w lipcu. Termin odbioru mieszkań wyznaczył na II kwartał 2022 roku.
Klasyczne połączenie prostoty i elegancji jasnych elewacji budynków z kontrastowymi, ciemnymi elementami wykończeniowymi dało wyjątkową, ponadczasową architekturę – przekonuje deweloper.

110 na start

Wieloetapowe osiedle Aurora składa się z dziewięciusześciopiętrowych budynków wielorodzinnych z około 900 lokalami. W pierwszym obiekcie znajduje się 110 mieszkań: 15 jedno- (29-33 mkw.), 40 dwu- (32-48 mkw.), 24 trzy- (51-88 mkw.) oraz 31 czteropokojowych (68-98 mkw.). Te zlokalizowane na najwyższej kondygnacji mają tarasy na dachu (do 44 mkw.), a na parterze ogródki (do 56 mkw.). Wszystkie lokale są wyposażone w system smart home.
REKLAMA
Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż podziemny z miejscami parkingowymi i boksami rowerowymi, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz ogólnodostępne stanowiska dla gości. Dantex przewidział duże odstępy między budynkami, skwery z roślinnością, alejki, ławki i oświetlenie. Zaplanował również plac zabaw, mini-sad, siłownię plenerową, ogródek doświadczalny, stojaki na rowery, automat do recyklingu butelek, a także samoobsługowy punkt naprawy rowerów.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mikroapartamenty od Robyga

Na tę stołeczną dzielnicę postawił też m.in. inny duży deweloper, Robyg S.A. Realizuje inwestycję po drugiej stronie Alej Jerozolimskich, przy ul. Wiktoryn. Modern Space to dwa budynki w ramach osiedla City Sfera mające osiem-dziewięć pięter. Znajdzie się w nich ponad 400 mikroapartamentów wykończonych pod klucz. Są dostępne w układach jedno- i dwupokojowym, o metrażach do 38 mkw. Inwestor zapewnia m.in. technologię smart house w standardzie, miejsce na lokale usługowe i sklepy oraz przestrzeń pod centrum medyczne. Więcej o tej inwestycji pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA