[Warszawa] Na warszawskiej Ochocie powstał Dom Awangardaźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Na warszawskiej Ochocie powstał Dom Awangarda

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Unidevelopment S.A. zakończyła budowę wielorodzinnej inwestycji Dom Awangarda. W budynku, znajdującym się na warszawskiej Ochocie, powstało 313 mieszkań, do których od grudnia mogą się wprowadzać nowi lokatorzy. Projekt, m.in. ze względu na bardzo dobrą lokalizację, spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku. Obecnie w ofercie pozostało już tylko kilka wolnych lokali. 
Dom Awangarda wybudowany przez spółkę Unidevelopment znajduje się w centralnej części Warszawy, przy ul. Szczęśliwickiej. W 6-kondygnacyjnym budynku powstało 313 mieszkań o powierzchniach od 27 do 142 mkw. Większość z nich znalazła już nabywców. Na początku grudnia deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy klientom. Na dzień dzisiejszy w ofercie pozostało jeszcze kilka mieszkań o metrażach powyżej 80 mkw.
Od momentu premiery mieszkania w tej inwestycji sprzedawały się w bardzo dobrym tempie. Nie było to dużym zaskoczeniem, ponieważ Dom Awangarda jest rzeczywiście wyjątkowym projektem. Ze względu na swoją lokalizację w starej części Ochoty, ciekawą architekturę i wysoki standard wykończenia, przyciągał on wiele osób, które poszukiwały swojego docelowego mieszkania. W biurze sprzedaży inwestycji pojawiali się również inwestorzy kupujący lokale na wynajem, dla których jest to doskonała lokata kapitału. Wraz z zakończeniem budowy możemy z pewnością stwierdzić, że udało nam się spełnić oczekiwania tej wymagającej grupy klientów. Uzyskując pozwolenie na użytkowanie, mieliśmy sprzedane 95% mieszkań – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Unidevelopment S.A.
LokalizacjaInwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zachodniego, który przechodzi właśnie gruntowną rewitalizację i ma być gotowy na początku 2018 roku. W pobliżu znajdują się również szkoły, przedszkola, dom kultury i ośrodek sportowy oraz wiele innych punktów i instytucji, do których w kilka minut można dotrzeć pieszo. Nieco dalej położony jest też Park Szczęśliwicki, centra handlowe Blue City i Reduta oraz kina i teatry. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych połączeń komunikacji miejskiej.
Estetyka i funkcjonalnośćInwestycja została zrealizowania w zgodzie z charakterem tej części Ochoty. Dom Awangarda nawiązuje do tradycji architektury modernistycznej, która dominuje wśród okolicznych kamienic. Budynek ma jasną kolorystykę elewacji, przełamaną ażurowymi balustradami i podokiennymi zdobieniami. 
Unidevelopement S.A. zastosowała tu też wiele rozwiązań wpływających na funkcjonalność budynku. Na terenie parkingu podziemnego znalazło się miejsce na nowoczesny punkt ładowania samochodów elektrycznych. Deweloper zastosował ułatwienia dla rodzin z dziećmi – przy każdej klatce znajduje się wózkarnia – oraz udogodnienia dla cyklistów. Poza pomieszczeniami dla rowerów, na patio znalazły się dedykowane dla nich stojaki. Oczywiście do lokali na parterze przynależeć będą ogródki, a na wyższych piętrach balkony, loggie i tarasy.
Część centralną nieruchomości zajmuje zielone patio, na którym pozostawiono duże, stare drzewa, tworzące wraz z elementami małej architektury i placem zabaw wyjątkową przestrzeń. Przypomina ona swoim charakterem dziedzińce, często spotykane w tej części Warszawy. Roślinność nie jest tu ograniczona przez podziemny parking, jak ma to miejsce w wielu nowych inwestycjach. W przypadku Domu Awangarda garaż znajduje się pod częścią mieszkalną oraz tylko częściowo pod patio.
Projekt inwestycji Dom Awangarda przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci. Wykonawcą prac budowlanych był Unibep S.A.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA