JLL przejął zarządzanie kompleksem biurowym Lipowy Office Park w Warszawie

JLL przejął zarządzanie kompleksem biurowym Lipowy Office Park w Warszawie

Warszawa
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Warszawa, 2 kwietnia 2014 r. – Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana zarządcą parku biurowego Lipowy Office Park w Warszawie. Do jej obowiązków należy kompleksowa opieka nad nieruchomością w obszarach: operacyjnym, technicznym, administracyjnym i finansowym oraz dbałość o relacje z najemcą obiektu. Zespół dedykowanych do projektu specjalistów przejął zarządzanie projektem Lipowy Office Park z początkiem kwietnia br.

Lipowy Office Park to kompleks biurowy klasy A, położony na warszawskiej Ochocie. Jego kluczowym atutem jest lokalizacja w szybko rozwijającym się południowo – zachodnim rejonie biurowym Warszawy, przy ul. Żwirki i Wigury, głównej arterii prowadzącej na międzynarodowe lotnisko im. Fryderyka Chopina, zaledwie 10 minut jazdy od centrum.

Kompleks obejmuje cztery nowoczesne budynki o łącznej powierzchni biurowej najmu 39 000 mkw., usytuowane wokół zielonego, przestronnego dziedzińca. Do dyspozycji pracowników i gości jest ok. 450 podziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą budynku jest Bank Pekao S.A.

REKLAMA

Nowym właścicielem obiektu jest amerykańska firma inwestycyjna W.P. Carey.

Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL, komentuje: „Wybór JLL na zarządcę kompleksu Lipowy Office Park to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że jest to pierwsza inwestycja W.P. Carey na rynku nieruchomości biurowych w Polsce. Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył projekt o tak ugruntowanej pozycji na warszawskiej mapie biznesu”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA