C&W przejmuje zarządzanie kompleksem Lipowy Office Park

C&W przejmuje zarządzanie kompleksem Lipowy Office Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza, została zarządcą kompleksu biurowego Lipowy Office Park w Warszawie, składającego się z czterech budynków o łącznej powierzchni całkowitej ponad 64 tys. mkw.

 

Lipowy Office Park jest parkiem biznesowym klasy A położonym przy ul. Żwirki i Wigury, głównej arterii łączącej bezpośrednio centrum Warszawy z Lotniskiem Chopina. Kompleks złożony jest z czterech dziesięciokondygnacyjnych biurowców mających wspólną dwupoziomową przestrzeń podziemną obejmującą parking, pomieszczenia techniczne i magazynowe. Głównym najemcą budynku jest Bank Pekao S.A. Kompleks, który został oddany do użytku w 2008 r., zrealizowała spółka deweloperska HOCHTIEF Development Poland Sp. z o.o. Obecnie obiekt należy do spółki Europolis Lipowy Office Park Sp. z o.o. z grupy CA IMMO.

REKLAMA

 

„Lipowy Office Park to kompleks o ugruntowanej pozycji na biurowej mapie Warszawy. Jego dużym atutem jest lokalizacja oraz rozwiązania architektoniczne i techniczne” – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA