DODAJ

Warszawa: Moja Północna – 800 nowych mieszkań na Tarchominie od Eco-Classic. Budowa ruszyła [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Moja Północna –
Mariusz Bartodziej
2019-08-19 08:41:33
Czteroetapowe osiedle powstaje przy ulicy Kościeszów, naprzeciwko Galerii Północnej. Warszawski deweloper buduje na początek ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 130 lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Nabywcy wprowadzą się za niespełna dwa lata.

Eco-Classic Sp. z o.o. rozpoczął w ubiegłym kwartale budowę przy ul. Kościeszów na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka (tuż obok Galerii Północnej). Chce oddać do użytku pierwszy etap inwestycji na początku 2021 roku. Każdy kolejny (docelowo cztery) będzie uzupełniał kwartał zabudowy z wewnętrznym dziedzińcem. Finalnie powstanie około 800 lokali mieszkalnych.

Architektura projektu jest uniwersalna, prosta i czytelna. Zastosowana na elewacjach kolorystyka podkreśla zróżnicowany charakter części i funkcji budynku z jednej strony, z drugiej stanowi kontynuację stylistyczną sąsiedniego centrum handlowego – stwierdza deweloper.

fot. Jakub Zazula


Na start ponad 120 mieszkań i usługi

Eco-Classic realizuje w pierwszej fazie Mojej Północnej budynek liczący od sześciu do dziewięciu kondygnacji nadziemnych. Znajdzie się w nim 125 mieszkań – od 29-metrowych kawalerek do 78-metrowych lokali czteropokojowych. Do wszystkich przynależą ogródki, tarasy, loggie lub balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,68 m. Sprzedaż trwa. Ceny wynoszą od 256 065 do 636 080 zł (7 698-8 969 zł/mkw.).

W pierwszym etapie będzie dostępnych także osiem lokali usługowych o powierzchniach 39-79 mkw. Deweloper zaplanował jest od strony ul. Kościeszów, na parterze i pierwszym piętrze. Ponadto zapewni windy, całodobowy monitoring, wózkownie przy wszystkich wejściach do klatek oraz garaż podziemny z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi.

Wizualizacje i zdjęcia dostępne w galerii.

materiały inwestora


Kilkanaście pięter przy Światowida

Na Tarchominie trwa także budowa m.in. najwyższego budynku w tej części Warszawy. Kompania Domowa Sp. z o.o. stawia przy ul. Światowida Biały Dom. W najwyższym punkcie sięgnie 50 m (piętnaście pięter). Znajdzie się w nim ponad 170 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.

fot. Jakub Zazula


materiały inwestora