Warszawa: Skaryszewska 11 – Fortem rewitalizuje kamienicę na Kamionku źródło: materiały inwestora

Warszawa: Skaryszewska 11 – Fortem rewitalizuje kamienicę na Kamionku

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Skaryszewska 11
adresWarszawa, Skaryszewska 11
inwestorFortem S.A.
projektantArchitekci Depowscy
REKLAMA
Budynek zlokalizowany przy ulicy Skaryszewskiej został zreprywatyzowany ponad trzy lata temu. Po zakończeniu weryfikacji procesu warszawski deweloper ruszył z przebudową obiektu i sprzedażą apartamentów. Oferuje ich ponad 40, o metrażach do przeszło 60 metrów kwadratowych. Ceny przekraczają 10 tysięcy złotych za mkw.
Kamienica położona przy ulicy Skaryszewskiej 11 na warszawskim Kamionku w dzielnicy Praga-Południe stała się w marcu 2016 roku własnością prywatną. Za realizację inwestycji odpowiada Fortem S.A. Z początkiem tego roku ruszył z pracami przygotowawczymi i sprzedażą lokali. Ceny za te dostępne wynoszą 276 794-668 279 zł (od 10 900 zł/mkw.). Termin realizacji został wyznaczony na II kwartał 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia Architekci Depowscy z Warszawy. Generalnym wykonawcą jest firma Kama.
fot. Jakub Zazula

Minimalistyczny styl kamienicy i apartamentów

Skaryszewska 11 to czteropiętrowa kamienica z windą, zielonympatio i 41 mieszkaniami (większość z balkonami): jedno- (23,26-36,6 mkw.), dwu- (33,97-45,17 mkw.) i trzypokojowymi (61,31 mkw.). Będą wysokie na 2,95 m.
Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację – informuje deweloper. – Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.
REKLAMA

Deweloperzy odrestaurowują ponadstuletnie budynki

Nowe wcielenia zyskują kamienice także w innych częściach miasta. W kwietniu donosiliśmy, że RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. rewitalizuje budynek przy ul. Wilczej w Śródmieściu. Oferuje w Wilczej 19ponad 40 apartamentów. Powierzchnia największego, z pięcioma pokojami, wyniesie 109 mkw.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora
Przebudowa kamienicy trwa również przy ul. Strzeleckiej na Pradze. 2C Partners S.A. realizuje tam Strzelecką 26 z prawie 40 mieszkaniami – od kawalerek po lokale trzypokojowe. O szczegółach pisaliśmy w marcu.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA