Warszawa: Ronson Development wchodzi na Wilanów z ponad 150 mieszkaniami. Zapłacił kilkanaście milionów za nieruchomośćfot. Jan Augustynowski

Warszawa: Ronson Development wchodzi na Wilanów z ponad 150 mieszkaniami. Zapłacił kilkanaście milionów za nieruchomość

REKLAMA
Warszawski deweloper rozszerza swoją ofertę lokali w stolicy o Wilanów. Realizuje w ramach joint venture niespełna 160 mieszkań przy ulicy Sytej. Wartość projektu wyniosła 15 milionów złotych netto, a wynagrodzenie dla wykonawcy niemal 40 milionów.
Ronson Development SE kupił 4 marca nieruchomość przy ul. Sytej w warszawskich Zawadach za 15 mln zł netto. Inwestycję realizuje w ramach spółki joint venture, w której ma 50% udziałów. Jego partner rozpoczął już budowę i przedsprzedaż mieszkań. Wartość kontraktu z generalnym wykonawcą wyniosła 39,4 mln zł netto. W kompleksie budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi znajdzie się 157 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 8,7 tys. mkw.
REKLAMA
Inwestycja przy ulicy Sytej będzie pierwszym naszym projektem realizowanym w Wilanowie i będzie doskonałym uzupełnieniem innych naszych warszawskich inwestycji – na Woli, Mokotowie, Białołęce oraz w Ursusie – mówi Nir Netzer, prezes Ronson Development.
Bank ziemi pozwala deweloperowi zrealizować w aglomeracji warszawskiej około 3,5 tys. lokali (nie licząc ukończonych i już realizowanych). Ich łączna pow. użytkowa to niespełna 205 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA