DODAJ

LC Corp poszerzy ofertę mieszkań we Wrocławiu. Kupił działkę na Krzykach

Mieszkania i domy / Wrocław
LC Corp poszerzy ofertę
Mariusz Bartodziej
2019-02-12 09:02:00
Wrocławski deweloper przygotowuje się jeszcze do swojej pierwszej inwestycji w tej części miasta – Nowej Racławickiej – a już dokupił grunt w pobliżu. Zapłacił za niego niemal 3 miliony złotych netto. Mieszkania trafią do sprzedaży w tym roku.

LC Corp S.A. zawarł 8 lutego umowę zakupu nieruchomości przy ulicy Mglistej, o powierzchni 3437 mkw. Tyle samo wynosi powierzchnia niezabudowanej działki nr 39/1, znajdującej się przy zbiegu ul. Mglistej i Babiego Lata.

UM Wrocławia


Deweloper zapłacił za grunt 2,9 mln zł netto. Postawi na nim budynek wielorodzinny z około 44 mieszkaniami. Do sprzedaży mają trafić w IV kwartale 2019 roku.

LC Corp wchodzi na Krzyki

Wrocławski inwestor już przygotowuje się do swojego pierwszego przedsięwzięcia w tej części miasta, o czym informowaliśmy w styczniu. Nowa Racławicka powstanie w sąsiedztwie rozebranych stadionów WKS-u Śląsk. W dwóch budynkach znajdzie się ponad 200 mieszkań.

Mieszkania i domy od innych deweloperów

Na Krzyki stawiają też inni deweloperzy. W styczniu pisaliśmy o osiedlu domów Polarna 10, za które odpowiada Vienna Development S.A. Ma być gotowe za dwa lata.

Materiały inwestora


Ponadto po raz trzeci zamierza postawić na Krzyki Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. W listopadzie ubiegłego roku donosiliśmy, że dokupiło grunt przy ul. Skarbowców w sąsiedztwie swojego terenu.