LC Corp poszerzy ofertę mieszkań we Wrocławiu. Kupił działkę na Krzykachfot. investphoto.pl

LC Corp poszerzy ofertę mieszkań we Wrocławiu. Kupił działkę na Krzykach

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper przygotowuje się jeszcze do swojej pierwszej inwestycji w tej części miasta – Nowej Racławickiej – a już dokupił grunt w pobliżu. Zapłacił za niego niemal 3 miliony złotych netto. Mieszkania trafią do sprzedaży w tym roku.
LC Corp S.A. zawarł 8 lutego umowę zakupu nieruchomości przy ulicy Mglistej, o powierzchni 3437 mkw. Tyle samo wynosi powierzchnia niezabudowanej działki nr 39/1, znajdującej się przy zbiegu ul. Mglistej i Babiego Lata.
UM Wrocławia
Deweloper zapłacił za grunt 2,9 mln zł netto. Postawi na nim budynek wielorodzinny z około 44 mieszkaniami. Do sprzedaży mają trafić w IV kwartale 2019 roku.

LC Corp wchodzi na Krzyki

REKLAMA
Wrocławski inwestor już przygotowuje się do swojego pierwszego przedsięwzięcia w tej części miasta, o czym informowaliśmy w styczniu. Nowa Racławicka powstanie w sąsiedztwie rozebranych stadionów WKS-u Śląsk. W dwóch budynkach znajdzie się ponad 200 mieszkań.

Mieszkania i domy od innych deweloperów

Na Krzyki stawiają też inni deweloperzy. W styczniu pisaliśmy o osiedlu domów Polarna 10, za które odpowiada Vienna Development S.A. Ma być gotowe za dwa lata.
Materiały inwestora
Ponadto po raz trzeci zamierza postawić na Krzyki Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. W listopadzie ubiegłego roku donosiliśmy, że dokupiło grunt przy ul. Skarbowców w sąsiedztwie swojego terenu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA