Kamienna 145. Tak będzie wyglądać osiedle LC Corp na ponad 400 mieszkań

Kamienna 145. Tak będzie wyglądać osiedle LC Corp na ponad 400 mieszkań

WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
Kamienna 145
adresWrocław, Kamienna 145
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA
Znamy szczegóły nowej inwestycji LC Corp przy ulicy Kamiennej. W miejscu salonu samochodowego i placówki banku – w dwóch etapach – powstanie ponad 400 mieszkań.


– Spółka posiada ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę inwestycji przy ulicy Kamiennej. Prace projektowe przebiegają bez zakłóceń, zgodnie z harmonogramem. Utrzymujemy planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych I etapu w I kwartale 2018 roku – tłumaczył nam Wojciech Sury, rzecznik prasowy LC Corp.Ponad 400 mieszkań w dwóch etapach

Teraz poznaliśmy oficjalną nazwę inwestycji – Kamienna 145, deweloper pokazał też wizualizacje osiedla i ruszyła przedsprzedaż mieszkań. Za projekt odpowiada pracownia AP Szczepaniak.

Budowa osiedla Kamienna 145 zostanie podzielona na dwa etapy, w ramach których zaplanowano ponad 400 mieszkań i 9 lokali usługowych. Realizacja I etapu ruszy już niebawem, bo w I kwartale 2018 roku – zapowiadają przedstawiciele inwestora.

Do przedsprzedażowej oferty LC Corp trafiło 251 mieszkań. W podziemiu osiedla zaplanowano duży garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Lokale usługowe mają być zlokalizowane na parterze budynków. 
 


Kolejna inwestycja LC Corp we Wrocławiu

Osiedle przy ul. Kamiennej to już kolejna inwestycja mieszkaniowa LC Corp we Wrocławiu. Wcześniej ten deweloper zrealizował m.in. Dolinę Piastów na Psim Polu, Osiedle Potokowa na Maślicach czy inwestycję Brzeska 5 na Przedmieściu Oławskim. 

Aktualnie firma buduje w stolicy Dolnego Śląska nowe osiedla Nowa Tęczowa i Sołtysowicka 32, kolejne etapy osiedli Maestro i Graniczna oraz biurowiec Retro Office House przy ulicy Piłsudskiego. 

Grupa deweloperska LC Corp S.A. działa także w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.
REKLAMA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA