Kamienna 145

Kamienna 145

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Huby/Kamienna 145
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaII kw. 2021

O inwestycji Kamienna 145

Osiedle Kamienna 145 powstaje na południu Wrocławia, w dzielnicy Huby. Jej największym atutem jest doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do wrocławskiego Rynku, Dworca Głównego oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. W najbliższej okolicy Osiedla Kamienna 145 znajdują się szkoły, przedszkola, biblioteka, basen, park, liczne sklepy i punkty usługowe. Ta część Wrocławia jest najchętniej wybieranym miejsce do zamieszkania przez studentów Uniwersytetów Ekonomicznego oraz Medycznego.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek idealnych na start po kilkupokojowe mieszkania o powierzchni do blisko 90 mkw. Szczególną uwagę podczas projektowania inwestycji poświęcono kompaktowym mieszkaniom 2- i 3-pokojowym z przeznaczeniem na wynajem. Dodatkową, otwartą przestrzeń stanowią balkony i tarasy. W podziemiu osiedla zaplanowano dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. 

Atuty inwestycji:Mieszkania z widokiem panoramę miastaBliskość terenów zielonych i miejsc rekreacjiDobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowaLinia tramwajowa i autobusowa w sąsiedztwie osiedlaSzybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 oraz bezpośredni dostęp do Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia

Opinie o Kamienna 145

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienna 145
Jakub Zazula
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienna 145
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienna 145
Jan Hawełko
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA