Kamienna 145

Kamienna 145

Wrocław/Huby/Kamienna 145
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaII kw. 2021

O inwestycji Kamienna 145

Osiedle Kamienna 145 powstaje na południu Wrocławia, w dzielnicy Huby. Jej największym atutem jest doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do wrocławskiego Rynku, Dworca Głównego oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. W najbliższej okolicy Osiedla Kamienna 145 znajdują się szkoły, przedszkola, biblioteka, basen, park, liczne sklepy i punkty usługowe. Ta część Wrocławia jest najchętniej wybieranym miejsce do zamieszkania przez studentów Uniwersytetów Ekonomicznego oraz Medycznego.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek idealnych na start po kilkupokojowe mieszkania o powierzchni do blisko 90 mkw. Szczególną uwagę podczas projektowania inwestycji poświęcono kompaktowym mieszkaniom 2- i 3-pokojowym z przeznaczeniem na wynajem. Dodatkową, otwartą przestrzeń stanowią balkony i tarasy. W podziemiu osiedla zaplanowano dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. 

Atuty inwestycji:Mieszkania z widokiem panoramę miastaBliskość terenów zielonych i miejsc rekreacjiDobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowaLinia tramwajowa i autobusowa w sąsiedztwie osiedlaSzybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 oraz bezpośredni dostęp do Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia
Napisz komentarz
Dzień dobry, czy są jakiś forum właścicieli do tej inwestycji?
Dzień dobry, czy są jakiś forum właścicieli do tej inwestycji?
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
Jan Hawełko
+2
Jakub Zazula
+2
REKLAMA