Nyska Residence

Nyska Residence

Wrocław/Tarnogaj/Nyska 59-61
REKLAMA

O inwestycji Nyska Residence

Lech-Pol Invest Company realizuje przy ulicy Nyskiej 59-61 na wrocławskim Tarnogaju osiedle Nyska Residence. W pierwszym etapie powstaje czteropiętrowy budynek z 51 mieszkaniami o łącznej powierzchni około 2,5 tys. mkw. W drugim Lech-Pol zbuduje dwa obiekty o takiej samej liczbie kondygnacji, jeden o łącznej pow. niespełna 2,6 tys. mkw., a drugi blisko 2,5 tys. mkw. Znajdzie się w nich 112 lokali. W sumie dostępnych jest ich 163: jedno- (25,08 mkw.), dwu- (34,59-50,77 mkw.) i trzypokojowych (51,48-68,81 mkw.). Istnieje możliwość łączenia mieszkań. Parter obiektów zajmą lokale usługowe.
W pierwszym etapie deweloper przewidział 66 miejsc postojowych w garażu podziemnym, a w drugim 120 (w jednym budynku 57, a w kolejnym 63). Ponadto zaplanował na terenie inwestycji stanowiska naziemne – część będzie dla mieszkańców, a część ogólnodostępna dla gości. Wśród udogodnień inwestor wylicza wysokość pomieszczeń (2,9 m), instalacje klimatyzacji i smart home w każdym mieszkaniu, zielony dziedziniec, ochronę, a także monitoring w budowlach i na zewnątrz.
Napisz komentarz
poszkodowany(gość)
Z tym deweloperem jest jeden problem. Podpisałeś umowę rezerwacyjną - dla nich to nic nie znaczy. Jeśli ceny jeszcze wzrosną to nie podpiszą umowy deweloperskiej (i co im zrobisz?). Właśnie rozwiązali ok.20 umów z ludźmi, którzy kupuli w zeszłym i na początku obecnego roku mieszkania w 2 i 3 etapie. Poszkodowani są również pracownicy pośredniczący w sprzedaży tej inwestycji (deweloper sprzedaje mieszkania przez firmy zewnętrzne) - nie ma umowy deweloperskiej to nie ma prowizji (i co im zrobisz?)
ksaw
Ogromną zaletą tej inwestycji jest wysoki standard. Będzie tam 163 mieszkań i 197 miejsc postojowych. Wiele mieszkań idealnie nadaje się pod wynajem. Metraż jest tam różny. Wysokie pomieszczenia, system smart home. Na pewno to https://www.lechpoldevelopment.com/i/nyska-residence/b/4/p/2/m/K2.2M4/pok/3/ jest warte uwagi.
Jakub Zazula
+26
Jakub Zazula
etap II
Jakub Zazula
+22
Jakub Zazula
REKLAMA