Armii Krajowej 46A

Armii Krajowej 46A

Wrocław/Tarnogaj/Armii Krajowej 46a
REKLAMA

O inwestycji Armii Krajowej 46A

Budynek wielorodzinny Armii Krajowej 46A powstaje we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na Tarnogaju. Będzie liczył dziesięć kondygnacji. Przy skrzyżowaniu ulicy Nyskiej z aleją Armii Krajowej znajdzie się 250 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 25 do 95 metrów kwadratowych. Są dostępne w czterech układach: dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowym. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 264 miejsca postojowe pojedyncze i podwójne/zależne w garażu podziemnym oraz 74 komórki lokatorskie o wielkości od 2 do 4,5 mkw. Na parterze wrocławski deweloper zaplanował osiem lokali usługowych o powierzchni od 128 do 262 mkw.

Armii Krajowej 46A będzie się odznaczać elewacją z cegły klinkierowej. W mieszkaniach zaprojektowano duże przeszklenia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznego, zazielenionego patio, prywatnej siłowni oraz z pomocy portiera.

W okolicy inwestycji znajdują się cztery parki: Wschodni, Skowroni, Słoneczny na Gaju oraz Generała Władysława Andersa z siłownią zewnętrzną. W pobliżu mieści się również park trampolin ze ścianką wspinaczkową. Komunikację zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W bliskim otoczeniu są dostępne m.in. supermarkety, restauracje, stacja paliw, hala kupców i kościół. Mieszkańcy szybko dotrą do galerii handlowej Wroclavia, na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, czy też do Wrocławskie Parku Wodnego.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
+4
Jakub Zazula
+7
Filip Heliasz
Jakub Zazula
+4
Filip Heliasz
+10
Jakub Zazula
REKLAMA