Wrocław: Toscom wybuduje 250 mieszkań na Tarnogaju. Oto Armii Krajowej 46A źródło: mat. inwestora

Wrocław: Toscom wybuduje 250 mieszkań na Tarnogaju. Oto Armii Krajowej 46A

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Wrocławska firma Toscom Development szykuje się do kolejnej inwestycji w stolicy Dolnego Śląska. Deweloper wybuduje na Tarnogaju ćwierć tysiąca mieszkań.
Toscom na wrocławskim rynku deweloperskim działa od 2012 roku. Firma aktualnie realizuje inwestycję Polaka 14, a wcześniej wybudowała osiedle Partynicka 18 i budynek Krucza 2A.

Teraz deweloper szykuje się do swojego kolejnego przedsięwzięcia – Armii Krajowej 46A.
– W samym centrum Tarnogaju  przy skrzyżowaniu ulicy Nyskiej z aleją Armii Krajowej  budujemy największą w naszym portfolio inwestycję, w której powstanie 250 mieszkań – zapowiadają przedstawiciele Toscom Development.


Oprócz mieszkań, także lokale usługowe

O planowanej w tym miejscu inwestycji informowaliśmy już w połowie 2017 roku. W zeszłym roku inwestor najpierw dostał pozwolenie na rozbiórkę stojących tam niewielkich budynków biurowych, a następnie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
Jak zapowiada deweloper, metraż oferowanych mieszkań będzie zróżnicowany – od 25 do 95 metrów kwadratowych.
REKLAMA
– Przewidzieliśmy również 264 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Na inwestorów czekać będzie z kolei 7 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych – wyliczają przedstawiciele Toscom Development.Nowoczesna i elegancka zabudowa

Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Dziewoński Łukaszewicz Architekci.

– Inwestycja Armii Krajowej to nowoczesna i elegancka zabudowa, która zdecydowanie wyróżnia się i przyciąga uwagę. Grafitowa elewacja z licznymi przeszkleniami w swoim założeniu ma być pełna zieleni. Lokale zostały zaprojektowane tak, by z łatwością można je było urządzić, natomiast wysokie okna pozwolą dostarczyć dużą ilość naturalnego światła. Wszystko to, by zwiększyć komfort użytkowania pomieszczeń przez przyszłych właścicieli – tłumaczy deweloper.

Jak podkreśla inwestor, cała elewacja będzie wykonana z klinkieru.
mat. inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA