Toscom Development nowym właścicielem terenu po bazie Transbudu na wrocławskim Tarnogajuźródło: Jan Augustynowski

Toscom Development nowym właścicielem terenu po bazie Transbudu na wrocławskim Tarnogaju

Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z największych wrocławskich deweloperów Toscom Development jest nowym właścicielem dużego terenu na wrocławskim Tarnogaju. Chodzi o dawną bazę Transbudu przy Al. Armii Krajowej 53.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu ustala jego przeznaczenie na: usługi, handel detaliczny wielkopowierzchniowy, handel detaliczny małopowierzchniowy B, produkcja drobna, magazyny i handel hurtowy, transport, stacje paliw, uczelnie wyższe, obiekty opieki nad dzieckiem, obiekty infrastruktury technicznej i infrastruktura drogowa.
Inwestor nie zdradza szczegółów inwestycji, ale będzie to obiekt handlowo-magazynowy. Więcej informacji dowiemy się najwcześniej za rok, a inwestycja nie ruszy wcześniej niż w 2023. W związku z czym nie rozpoczął się jeszcze proces projektowania zabudowy tej nieruchomości. W pobliżu trwa budowa mostu Wschodniego na Odrze i Alei Wielkiej Wyspy, które to przedsięwzięcia zapewnią jeszcze lepszy dojazd do planowanej przez Toscom inwestycji.
gis.um.wroc.pl

Toscom inwestuje we Wrocławiu
Toscom Development od kilku lat mocno inwestuje we Wrocławiu. Kilka dni temu zaprezentował oficjalnie swój najnowszy projekt Bernardyńska. Inwestycja zlokalizowana będzie w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, pomiędzy ulicami: Bernardyńską, Purkyniego i Janickiego we Wrocławiu, tuż przy Parku Słowackiego, Panoramie Racławickiej i Muzeum Architektury. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja przewyższająca klasę premium
Maćków Pracownia Projektowa
REKLAMA
Tuż obok Toscom Development realizuje inną inwestycję - Aparthotel Studio Plac Dominikański. Wcześniej zrealizował dwie okazałe inwestycje przy ul. Polaka 10 i 14 przy Odrze, w niedalekiej odległości od Placu Grunwaldzkiego. 
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Filip Heliasz
Firma ma też na swoim koncie realizację inwestycji na Tarnogaju - wielorodzinny budynek mieszkalny Armii Krajowej 46A.
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA