[Wrocław] Mieszkanie, na które zasługujesz – Toscom Development odkrywa swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu

[Wrocław] Mieszkanie, na które zasługujesz – Toscom Development odkrywa swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu

REKLAMA

Symboliczne wbicie łopaty na terenie inwestycji Krucza 2A w centrum Wrocławia zapoczątkowało prace budowlane nad 11-kondygnacyjnym budynkiem zaprojektowanym w nowoczesnym i eleganckim stylu. Równocześnie Toscom Development oficjalnie rozpoczął sprzedaż apartamentów i powierzchni komercyjnych. To nie jedyna inwestycja, którą deweloper planuje zrealizować w swoim rodzinnym mieście.

 

Toscom Development to nowa marka na wrocławskim rynku deweloperskim. Spółka wywodzi się z firmy HCS, która ma bardzo bogatą historię związaną z obrotem nieruchomościami na terenie całego kraju. Firma postanowiła przenieść swoje doświadczenie na rynek nieruchomości mieszkaniowych, tworząc markę specjalizującą się w realizacji nowoczesnych inwestycji zlokalizowanych w ciekawych częściach miasta. Przemyślane rozwiązania architektoniczne, troska o wysoką jakość budownictwa, bezpieczeństwo finansowe Klientów oraz komfort zakupu to główne założenia dewelopera.

 

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy bardzo intensywnie pracowaliśmy nad przygotowaniem naszych inwestycji i dopieszczaliśmy każdy ich szczegół. Starannie dobieraliśmy naszych partnerów, ponieważ bardzo ważna jest dla nas spójna i przemyślana koncepcja architektoniczna oraz dbałość o każdy detal, a następnie profesjonalna realizacji inwestycji – mówi Tomasz Szychliński, prezes zarządu Toscom Development. – Pierwszą inwestycją, którą odsłaniamy przed naszymi Klientami, jest Krucza 2A zlokalizowana w samym sercu miasta. To miejsce przeznaczone dla osób, które chcą w pełni korzystać z uroków Wrocławia i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Bogata infrastruktura wokół inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia – dodaje prezes.

 

Krucza 2A to jedenastokondygnacyjny budynek, w którym zaprojektowano 71 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 35 do 83 m2 wraz z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Oprócz części mieszkalnej znajdą się tu również lokale biurowe oraz usługowe.

 

Kruczą 2A zaprojektowała firma TH ARCHITEKCI, a Generalnym Wykonawcą jest posiadająca wieloletnie doświadczenie budowlane firma PORR. Obie firmy mogą pochwalić się imponującą listą zrealizowanych projektów – mówi Tomasz Szychliński, prezes zarządu Toscom Development.

 

Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, dużą ilością przeszkleń oraz eleganckimi częściami wspólnymi. Z najwyższych kondygnacji roztaczać się będzie wspaniały widok na centrum Wrocławia.

 

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 5900 zł/m2.

 

Oprócz Kruczej 2A deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań w inwestycji Partynicka 18 położonej w zielonej części Krzyków oraz jest w trakcie projektowania Polaka 10 zlokalizowanej nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Wszystkie inwestycje Toscom Development położone są w miejscach zapewniających mieszkańcom komfort codziennego życia.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA