Polaka 14 – wyjątkowy adres do zamieszkania!

Polaka 14 – wyjątkowy adres do zamieszkania!

Wrocław
REKLAMA
Urokliwe Śródmieście, niecałe 200 metrów od brzegu Odry, w pobliżu Kampus Uniwersytecki i Pasaż Grunwaldzki, a także przepiękny bulwar spacerowy oraz Ostrów Tumski… w takim miejscu powstanie nowa inwestycja Toscom Development – Polaka 14, którą charakteryzuje wyróżniająca się elewacja o fakturze czerwonej cegły i prosta stylistyka. Budowa rozpocznie się w III kwartale 2016 r., ale już teraz inwestycja wzbudza duże zainteresowanie. Nic dziwnego – takich lokalizacji we Wrocławiu jest naprawdę niewiele!
Premiera inwestycji miała miejsce 5 i 6 marca br. na wiosennych targach mieszkaniowych w Hali Stulecia. Już wtedy odnotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie ofertą mieszkaniową, a o inwestycji zrobiło się jeszcze głośniej, gdy na tzw. sedesowcach w ubiegłym tygodniu pojawiła się największa we Wrocławiu i najprawdopodobniej największa w kraju siatka reklamowa. Cieszymy się, że budynki wokół powstającej inwestycji Polaka 14 zyskają nowe oblicze, a my mamy możliwość oznakowania naszej nowej lokalizacji w czasie ich remontu – mówi Tomasz Szychliński, prezes zarządu Toscom Development.
W budynku powstaną 143 mieszkania, a ich zróżnicowany metraż – od 23 do 72 mkw. – pozwoli na swobodny wybór własnej przestrzeni. Polaka 14 to lokalizacja idealna nie tylko do zamieszkania, ale również dla biznesu – dlatego zaprojektowaliśmy 3 lokale usługowe o łącznej powierzchni 441 mkw. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać z garażu podziemnego, w którym znajdzie się 148 miejsc parkingowych.
REKLAMA
Najbardziej przyciągająca jest jednak lokalizacja, która pozwala w pełni korzystać z wielu wrocławskich atrakcji. Blisko inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku – Pasaż Grunwaldzki z blisko 200 punktami handlowo-usługowymi, restauracyjnymi oraz Multikinem. W odległości 50 metrów znajduje się Kampus Uniwersytecki. Aby dojść do Biblioteki Uniwersyteckiej trzeba pokonać raptem 150 metrów, a do Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Wrocławskiej 600 metrów. Nieco dalej położone są Uniwersytet Medyczny (1 km) oraz Akademia Sztuk Pięknych (1,2 km). W pobliżu inwestycji znajdują się także tereny rekreacyjne – Park Słowackiego, Przystań Zwierzyniecka, ZOO i Hala Stulecia, a także Park Szczytnicki i Ogród Botaniczny.
Od 14 marca br. można rezerwować wybrane przez siebie mieszkania i lokale usługowe. Wkrótce wyłoniony zostanie Generalny Wykonawca oraz opracowany zostanie ostateczny harmonogram prac. Budowę planujemy rozpocząć w III kwartale br., a inwestycję oddamy do użytkowania w I kwartale 2018 roku – mówi Tomasz Szychliński, prezes zarządu Toscom Development.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA