Polaka 14

Polaka 14

Wrocław/Osiedle Plac Grunwaldzki/Polaka 14
REKLAMA

O inwestycji Polaka 14

Polaka 14 to ośmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Znajdują się w nim 143 mieszkania o różnych układach – kawalerki, dwupokojowe oraz trzypokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 23 do 72 metrów kwadratowych. Na parterze mieszczą się lokale usługowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji 218 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym – pojedynczych oraz podwójnych/zależnych. Ponadto mogą korzystać ze 105 komórek lokatorskich o wielkości od 2,11 do 6 metrów kwadratowych.

Inwestycja realizowana przez Toscom Development wyróżnia się elewacją z czerwonej cegły oraz wysokimi oknami w mieszkaniach.

Polaka 14 znajduje się niedaleko rzeki Odra, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampusu Grunwaldzkiego Uniwersytetu Wrocławskiego. W odległości kilkuset metrów mieszczą się jeszcze trzy uczelnie wyższe: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Do najbliższych atrakcji należą m.in. Ogród Botaniczny UWr, Hala Stulecia z fontanną multimedialną i wrocławskie ZOO. W pobliżu są dostępne supermarkety, galeria handlowa Pasaż Grunwaldzki, czy duży węzeł komunikacji publicznej przy rondzie Reagana. 
Napisz komentarz
Filip Heliasz
Jakub Zazula
bebe88
wygląda super :)
Jakub Zazula
+1
Jan Augustynowski
@mumu to się zmienia powoli. W tej dzielnicy jednak przeważają studenci.
Jan Augustynowski
Dwie kawalerki chciałbym bardzo w cenie jednej, ktoś coś? 😂
REKLAMA