2
86
48
REKLAMA

O inwestycji "Polaka 14"

Polaka 14 to ośmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Znajdują się w nim 143 mieszkania o różnych układach – kawalerki, dwupokojowe oraz trzypokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 23 do 72 metrów kwadratowych. Na parterze mieszczą się lokale usługowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji 218 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym – pojedynczych oraz podwójnych/zależnych. Ponadto mogą korzystać ze 105 komórek lokatorskich o wielkości od 2,11 do 6 metrów kwadratowych.

Inwestycja realizowana przez Toscom Development wyróżnia się elewacją z czerwonej cegły oraz wysokimi oknami w mieszkaniach.

Polaka 14 znajduje się niedaleko rzeki Odra, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampusu Grunwaldzkiego Uniwersytetu Wrocławskiego. W odległości kilkuset metrów mieszczą się jeszcze trzy uczelnie wyższe: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy. Do najbliższych atrakcji należą m.in. Ogród Botaniczny UWr, Hala Stulecia z fontanną multimedialną i wrocławskie ZOO. W pobliżu są dostępne supermarkety, galeria handlowa Pasaż Grunwaldzki, czy duży węzeł komunikacji publicznej przy rondzie Reagana. 
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Filip Heliasz
Jakub Zazula
bebe88
wygląda super :)
Jakub Zazula
+1
Jan Augustynowski
@mumu to się zmienia powoli. W tej dzielnicy jednak przeważają studenci.
Jan Augustynowski
Dwie kawalerki chciałbym bardzo w cenie jednej, ktoś coś? 😂
REKLAMA