[Wrocław] Apartamentowiec "Trinity Residence"

[Wrocław] Apartamentowiec "Trinity Residence"

Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Apartamentowiec "Trinity Residence"

inwestorVerity Development Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2013

O inwestycji [Wrocław] Apartamentowiec "Trinity Residence"

To projekt oferujący ekscytujący, nowy sposób na życie. Jego powstanie doda tej, już i tak cieszącej się duża popularnością lokalizacji, blasku. W trzecim kwartale 2010 roku widokiem Ostrowa Tumskiego, będą mogli się zachwycać wszyscy mieszkańcy Trinity Residence. Zespół apartamentowo-usługowy Trinity Residence będzie zlokalizowany w najstarszej części Wrocławia, w kwartale ograniczonym ulicami Hlonda, Wyszyńskiego
Napisz komentarz
Orzech
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html :(
Orzech
13.05.2012 - A zamiast inwestycji na działce powiększa się dziki parking :(

39944_1000x.jpg39943_1000x.jpg39942_1000x.jpg
Jan Augustynowski
25445_1000x.jpg
Orzech
Oficialna strona internetowa tej inwestycji: http://trinityresidence.pl
Orzech
Wrocław: Zawalenie się ściany kamienicy przy Kominka to nie katastrofa budowlana

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/8 ... ,id,t.html
anubis
Dzisiaj, 10:22:15, autor Jarosław Garbacz

W kwartale ulic Wyszyńskiego, Hlonda i Kominka ma stanąć kompleks, którego inwestorem jest spółka Verity Development. Od październikowych spektakularnych wyburzeń kamienic m.in. słynnej z szyldem „najlepsze pierogi w całym mieście” na placu nic się nie dzieje.

- W tym roku nie będziemy jeszcze rozpoczynać prac budowlanych. Być może drobne roboty ziemne rozpoczniemy jesienią, ale na razie priorytetami dla nas są inwestycje przy ul. Drobnera i Legnickiej – zastrzega Izabela Lipkowska, szefowa marketingu w Verity Development.

W trzech skrzydłach budynków przewidziano 5 kondygnacji naziemnych i dwupoziomowy parking podziemny z blisko trzystoma miejscami parkingowymi. Jeden poziom przeznaczony będzie dla mieszkańców, drugi dla odwiedzających. Blisko setka apartamentów, jakie powstaną będzie miała powierzchnię od 60 do 180 m2, część z nich będzie dwupoziomowa. Wszystkie tarasy ekskluzywnych mieszkań będą otwierały się na zielony dziedziniec. Komfortowe warunki mieszkalne będzie zapewniać m.in. klimatyzacja oraz system ochrony przeciwsłonecznej z żaluzjami i roletami. Na parterze zlokalizowane zostaną usługi, lokale handlowe oraz kawiarnie.

Powrót do przeszłości

- Zaprojektowany przez architektów z pracowni Maćków Pracownia Projektowa kompleks łączy w sobie tradycję z nowoczesnością – wyjaśnia Izabela Lipkowska. Wygląd budynków ma nawiązywać do zabudowy sprzed wojny. Wtedy stały tu XIX-wieczne kamienice czynszowe. Zniszczone w czasie obrony Festung Breslau oprócz jednej przy pl. Katedralnym nie zostały odbudowane. W nowych zachowane zostaną wymiary kondygnacji, okien i materiały wykończeń elewacji używane w tych przedwojennych. Cegła licowa, miedź oksydowana i kamień ozdobią frontowe ściany kamienic. - Jeśli budowa Trinity Residence ruszy na początku 2011 roku, to termin oddania kompleksu do użytku przewidujemy w ciągu dwóch lat – kończy Izabela Lipkowska.

Źródło: http://www.wroclaw24.net/news.php?id=3585
REKLAMA