DODAJ

Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39

[Wrocław] Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39 298108[Wrocław] Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39 298109
[Wrocław] Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39 307003[Wrocław] Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39 298110
U zbiegu ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej we Wrocławiu powstaje inwestycja o charakterze wielkomiejskiej kamienicy. Miejsce to jest sercem starego Wrocławia i leży w okolicy Ostrowa Tumskiego, najstarszej i najbardziej urokliwej części miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Rynek oraz Plac Dominikański.
Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok ukazujący się z okien apartamentów na urokliwy ogród botaniczny. Warto zwrócić uwagę na bogatą infrastrukturę w okolicy kamienicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a usytuowanie apartamentów blisko głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia pozwoli na szybkie dotarcie do każdej części miasta. Liczne usługi niezbędne do codziennego życia, takie jak sklepy, przychodnie, restauracje czy galerie handlowe oddalone są zaledwie o kilka minut. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu z pewnością zachęcą znajdujące się w pobliżu parki, tereny zielone wzdłuż Odry czy Wyspa Słodowa. Warto również wspomnieć o bliskości do licznych wrocławskich szkół i uczelni wyższych.
Oprócz doskonałej lokalizacji kamienica będzie mogła się poszczycić również wspaniałymi apartamentami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni mieszkalnej sięgającej od 50 m2 aż do 134 m2. Oferowane apartamenty mieszkalne 2, 3 lub 5-pokojowe o różnym rozkładzie dadzą wiele możliwości aranżacji wnętrza dostosowanego do własnych potrzeb i stylu życia. Osoby ceniące piękne widoki i przestrzeń z pewnością docenią apartamenty na najwyższej kondygnacji, które posiadają tarasy o wielkości nawet do 46 m2. Na niższych piętrach apartamenty posiadają loggie o zróżnicowanym metrażu.

Źródło: dachbud.com
Szczegóły - [Wrocław] Budynek mieszkalno-usługowy, ul. Wyszyńskiego 39
inwestorPrzedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o.
8 obiekty kultury i rozrywki19 sklepów5 szkół i uczelni9 lokali gastronomicznych24 przystanków komunikacji
Jan Augustynowski 05.01.2017, godz. 12:58
odpowiedz
InvestPhoto.pl 14.11.2016, godz. 15:28
odpowiedz
InvestPhoto.pl 14.11.2016, godz. 15:27
U zbiegu ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej we Wrocławiu powstaje inwestycja o charakterze wielkomiejskiej kamienicy. Miejsce to jest sercem starego Wrocławia i leży w okolicy Ostrowa Tumskiego, najstarszej i najbardziej urokliwej części miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Rynek oraz Plac Dominikański.Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok ukazujący się z okien apartamentów na urokliwy ogród botaniczny. Warto zwrócić uwagę na bogatą infrastrukturę w okolicy kamienicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a usytuowanie apartamentów blisko głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia pozwoli na szybkie dotarcie do każdej części miasta. Liczne usługi niezbędne do codziennego życia, takie jak sklepy, przychodnie, restauracje czy galerie handlowe oddalone są zaledwie o kilka minut. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu z pewnością zachęcą znajdujące się w pobliżu parki, tereny zielone wzdłuż Odry czy Wyspa Słodowa. Warto również wspomnieć o bliskości do licznych wrocławskich szkół i uczelni wyższych.Oprócz doskonałej lokalizacji kamienica będzie mogła się poszczycić również wspaniałymi apartamentami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni mieszkalnej sięgającej od 50 m2 aż do 134m2. Oferowane apartamenty mieszkalne 2, 3 lub 5 pokojowe o różnym rozkładzie dadzą wiele możliwości aranżacji wnętrza dostosowanego do własnych potrzeb i stylu życia. Osoby ceniące piękne widoki i przestrzeń z pewnością docenią apartamenty na najwyższej kondygnacji, które posiadają tarasy o wielkości nawet do 46m2. Na niższych piętrach apartamenty posiadają loggie o zróżnicowanym metrażu.

[żródło. dachbud.com ]

298108_1500x.jpg

298109_1500x.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję