Sienkiewicza Résidence

Sienkiewicza Résidence

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Ołbin/Sienkiewicza 32
REKLAMA

O inwestycji Sienkiewicza Résidence

Inwestycja Sienkiewicza Residence znajduje się w Śródmieściu Wrocławia przy ulicy Sienkiewicza 32. Obiekt, w którym rozbudowano zabytkową siedzibę Wyższej Szkoły Filologicznej i powstał nowoczesny apartamentowiec, składa się z dwóch sześciopiętrowych budynków: zrewitalizowanej kamienicy z 38 mieszkaniami w metrażach od 28 do 76 mkw. oraz nowej zabudowy z 76 lokalami w metrażach od 27 do 79 mkw. Łącznie 114 apartamentów posiada strukturę od jednego do czterech pokoi, których wysokość wynosi do 4,2 m. W parterze frontowego budynku od ulicy Sienkiewicza znajduje się 10 lokali handlowo-usługowych. 

Mieszkańcy mogą korzystać z ogólnodostępnego tarasu widokowego oraz sali bilardowej. Na terenie inwestycji powstało 108 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej i 15 stanowisk naziemnych. 

Kompleks wyposażony jest w system umożliwiający otwieranie drzwi, wind, bramy wjazdowej do garażu przy pomocy aplikacji na smartfonie. Posiada nawiewniki z funkcją antysmogową, która zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do wnętrza budynku.

Nieruchomość położona jest vis-a-vis Ogrodu Botanicznego, w okolicy znajduje się zbiornik retencyjny wody opadowej, którą można wykorzystać przy podlewaniu zielonych części wspólnych.

W przeciągu kilku minut pieszo dotrzemy do piekarni, w odległości kilkuset metrów możemy odwiedzić Wyspę Słodową, Ostrów Tumski czy Park Tołpy. W promieniu kilometra jest Kampus i Pasaż Grunwaldzki.

Opinie o Sienkiewicza Résidence

Napisz komentarz
Jan Hawełko
+13
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA