Matejki 3 Garden View Residence

Matejki 3 Garden View Residence

Wrocław/Ołbin/Matejki 3
REKLAMA
inwestorFortem S.A.
projektantArchitektura Nova Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiII kw. 2021

O inwestycji Matejki 3 Garden View Residence

Inwestycja Matejki 3 – to unikatowy projekt rewitalizacji zbudowanej na początku XX w. kamienicy w eleganckim stylu eklektycznym, usytuowanej na terenie wrocławskiego Śródmieścia.
Według nowej koncepcji w rewitalizowanej kamienicy powstanie 18 luksusowych apartamentów o powierzchniach od 40 do ponad 120 mkw. i nieprzeciętnej wysokości lokali od 3 do 3,80 m.
Apartamenty na najwyższej kondygnacji będą wyposażone w tarasy zlokalizowane na dachu budynku, z których można podziwiać widok na najstarszą i najpiękniejszą część Wrocławia.
Przygotowanie koncepcji architektonicznej projektu powierzyliśmy studiu Architektura Nova. Filarem tworzącym markę tej pracowni jest współpracujący od prawie dwóch dekad duet architektów – Zbigniew Walas i Marian Droń, którzy w swoim dorobku mają tak znaczące projekty, jak budynek usługowo-biurowy "Sky Tower" we Wrocławiu, szereg zakładów klastra LG oraz udział w projektowaniu wykonawczym wrocławskiego Stadionu Miejskiego na Euro 2012. Zespół uzupełniają młodzi, ale doświadczeni projektanci. Pracownia architektoniczna współtworzyła m.in. projekt nowoczesnego biurowca M5 zlokalizowanego na nabrzeżu Odry we Wrocławiu.
Napisz komentarz
deputo
Osoby poszkodowane proszę o kontakt pod nr. 519 565 275 - prowadzę postępowanie w tej sprawie.
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+10
Lukasz Jodlinski
@Lukasz Jodlinski Udało się uzyskać kontakT z firmą. Wczorajsze problemy były związane z problemem techincznym serwera.
Lukasz Jodlinski
Witam, Dostałem informację emailową 15 lipca o rzekomym znalezieniu kupca inwestycji. Niestety strona fortem.pl już nie istnieje. Być możę związane z brakiem opłacenia hostinug. telefon kontaktowy nie działa. email również odpowiada informacją brakiem domeny. Czy ktoś z Was ma jakikolwiek kontakt do firmy ?! Będę wdzięczny Jestem mocno zaniepokojony. Łukasz Jodliński
Jakub Zazula
REKLAMA