Krucza 2A – inwestycja z potencjałem

Krucza 2A – inwestycja z potencjałem

Wrocław
REKLAMA
Krucza 2A to premierowa inwestycja nowej marki deweloperskiej na wrocławskim rynku – Toscom Development. Budowa ruszyła w lipcu br. i jest już na etapie drugiego piętra. Termin realizacji przewidziany jest na październik 2016 r.

Lokalizacja

U zbiegu ulic Kruczej i Zaporowskiej, 200 m od Sky Tower, zlokalizowana jest inwestycja Krucza 2A. Ze względu na swoje położenie stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania, ale również do prowadzenia biznesu. Bogata infrastruktura wokół inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia, a prestiżowy adres będzie atrakcyjny dla inwestorów.
Krucza 2A znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Handlowej Sky Tower, z licznymi sklepami, restauracjami, fitness czy centrum rozrywki. Rozbudowana sieć komunikacji tramwajowej i autobusowej zapewni szybki dojazd do różnych części miasta. Położenie w bliskim sąsiedztwie kin, teatrów i sal muzycznych zapewnia bogatą ofertę kulturową. W pobliżu znajdują się aż 3 parki – Gajowicki, Południowy czy Staromiejski, które będą przyjemnym miejscem do spacerów czy joggingu.

Budynek

Bryła budynku oraz stonowana kolorystka elewacji wpisują się w charakter okolicy, ale jednocześnie zapewnią jej powiew świeżości. Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, dużą ilością przeszkleń oraz eleganckimi częściami wspólnymi. Sam budynek oraz zagospodarowanie terenu wokół niego sprawią, że dotychczasowy plac zyska zupełnie nowy wymiar.
Krucza 2A to jedenastokondygnacyjna inwestycja, w której zaprojektowano 71 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 35 do 84 m2. Budynek został podzielony na dwie klatki z osobnymi windami. Dla mieszkańców zostały przygotowane komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Oprócz części mieszkalnej zaplanowano również lokale biurowe oraz usługowe.
Za projekt architektoniczny Krucza 2A odpowiada firma TH ARCHITEKCI, a Generalnym Wykonawcą jest posiadająca wieloletnie doświadczenie budowlane firma PORR.
REKLAMA

Oferta

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Najciekawszym rozwiązaniem są dwupokojowe mieszkania z osobną kuchnią, którą można przenieść do dużego pokoju tworząc tym samym mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym – wybierane pod inwestycję, dwustronne trzypokojowe mieszkania – idealne dla rodzin, a dla miłośników przestrzeni na ostatnim piętrze znalazł się 84-metrowy penthouse z przepięknym widokiem na Wrocław.
Projektując Krucza 2A nie zapomniano o biznesie. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a na pierwszym piętrze biura. Mieszkania położone na wyższych kondygnacjach również doskonale sprawdzą się jako siedziba dla prowadzonej działalności gospodarczej.
Ceny mieszkań zaczynają się od 5900 zł/m2. Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty można uzyskać w biurze sprzedaży zlokalizowanym przy ul. Nyskiej 83-85 bądź na stronie internetowej dewelopera – www.toscom.pl.

O Toscom Development

Toscom Development to nowa marka na wrocławskim rynku deweloperskim, specjalizująca się w realizacji nowoczesnych inwestycji zlokalizowanych w najciekawszych częściach miasta.  Spółka wywodzi się z firmy HCS, która ma bardzo bogatą historię związaną z obrotem nieruchomościami na terenie całego kraju. Firma postanowiła przenieść swoje doświadczenie na rynek nieruchomości mieszkaniowych, tworząc markę dbającą o przemyślane rozwiązania architektoniczne, wysoką jakość budownictwa, a także bezpieczeństwo finansowe Klientów, którym oferujemy zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Oprócz Kruczej 2A Toscom Development rozpoczął także sprzedaż mieszkań w inwestycji Partynicka 18 oraz jest w trakcie planowania Polaka 10 – inwestycji zlokalizowanej nieopodal Placu Grunwaldzkiego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA