Krucza 2A – atrakcyjne lokale usługowe wciąż dostępnefot. investphoto.pl

Krucza 2A – atrakcyjne lokale usługowe wciąż dostępne

Wrocław
REKLAMA
Krucza 2A to jedna z najciekawszych inwestycji deweloperskich w centrum Wrocławia. Wizytówką budynku Toscom Development w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower mają być prestiżowe mieszkania o oknach z najlepszym widokiem w mieście. Wciąż dostępne są lokale usługowe na parterze obiektu.
Na najemców czekają dwie takie przestrzenie – o powierzchni 66 i 188 metrów kwadratowych. Ich przeznaczenie jest sprawą otwartą, a wszystko można ustalić bezpośrednio kontaktując się z deweloperem. Lokale usługowe mają szansę stać się poważną konkurencją dla oddalonej o 200 metrów galerii handlowej w Sky Tower.
Z kolei osoby, które chciałyby zamieszkać w 10-piętrowym budynku przy ulicy Kruczej, muszą się pośpieszyć. W ofercie Toscom Development pozostało już tylko 5 z 71 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o metrażu od 35 do 83 metrów kwadratowych (cena od 5,9 tys. zł/m²). Na drugiej kondygnacji mieszczą się też trzy pomieszczenia biurowe.

Komfortowe mieszkania z pięknym widokiem

Budowa Kruczej 2A rozpoczęła się w czerwcu minionego roku, a już w grudniu mieszkańcy otrzymają pierwsze klucze do swoich mieszkań. Lokale zostały rozmieszczone od pierwszego do dziesiątego, ostatniego piętra budynku, a atutem każdego z nich jest efektowny widok z okna i przeszklonego balkonu na panoramę Wrocławia. Mieszkania charakteryzują się przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz wykończeniem przy użyciu materiałów najwyższej jakości. 
Mieszkańcy ponadto będą mieli do dyspozycji 79 miejsc parkingowych oraz wygodne komórki lokatorskie.
W budynku znajdą się dwie klatki schodowe z windami. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w drzwi antywłamaniowe, na życzenie klienta także w wideodomofon, a dla zapewnienia bezpieczeństwa cały obszar będzie dobrze oświetlony.
REKLAMA
Tadeusz Hardt, projektant Kruczej 2A, zadbał, by budynek nie wyróżniał się przesadnie spośród okolicznej zabudowy wielorodzinnej. Postawiono na proste bryły i sprawdzone rozwiązania kolorystyczne – główna część elewacji jest czarno-biała, ale poszczególne elementy budynku mienią się też klasycznym odcieniem szarości.

Świetna lokalizacja i wszystko „pod ręką”

Bezsprzecznym atutem inwestycji realizowanej przez Toscom Development jest znakomita lokalizacja w centrum miasta, w odległości 200 metrów od Sky Tower, 3 kilometrów od Rynku i około 300 metrów od jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Wrocławia – ul. Powstańców Śląskich. 
Mieszkańcy Kruczej 2A nie będą musieli martwić się o edukację swoich dzieci – z budynkiem sąsiaduje gmach LO nr VIII, a w promieniu kilometra znajdują się też dwa inne licea, nr VII i V, a także trzy gimnazja, szkoła podstawowa i kilka przedszkoli. Ofertę kulturową zapewnią Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski i Opera, a także Multikino i Dolnośląskie Centrum Filmowe przy ul. Piłsudskiego. 
Wszystkie obiekty znajdują się w zasięgu kilku przystanków tramwajowych od przystanku MPK przy Sky Tower. Dogodny dojazd jest także do parków: Południowego, Staromiejskiego i Andersa.
W odległości około kilometra na wschód od Kruczej 2A mieszkańcy znajdą także Aquapark i główny gmach Uniwersytetu Ekonomicznego. Problemem nie będzie też zrobienie zakupów, bo w pobliżu jest kilka centrów handlowych: Arkady Wrocławskie, Sky Tower i Renoma. Ponadto po przeciwnej stronie ul. Powstańców Śląskich, na parterze jednego z galeriowców, powstaje obecnie supermarket Aldi. 
Ze szczegółową ofertą Toscom Development w budynku Krucza 2A, dotyczącą zarówno mieszkań, jak i biur oraz lokali usługowych, można zapoznać się na oficjalnej stronie dewelopera.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA