Warszawa: Apartamenty Królewskie – Robyg inwestuje na Błoniach Wilanowskich źródło: materiały inwestora

Warszawa: Apartamenty Królewskie – Robyg inwestuje na Błoniach Wilanowskich

WIZUALIZACJA
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper zamierza etapować osiedle położone przy Osi Królewskiej. Zacznie od blisko 90 lokali mieszkalnych i usługowych. Planuje prywatny fitness, plac zabaw, a także park. Pierwsi nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Robyg Development Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży pierwszy etap kolejnej inwestycji w warszawskim Wilanowie. Prace przy Osi Królewskiej, blisko ulicy Przyczółkowej, rozpocznie jeszcze w tym kwartale, a skończy w IV kwartale 2020 roku. Za projekt odpowiada pracownia PIG Architekci Sp. z o.o.

Smart House w standardzie

Na pierwszy etap Apartamentów Królewskich złożą się dwasiedmiokondygnacyjne (w tym dwie podziemne) budynki wielorodzinne. Znajdzie się w nich 79 mieszkań o wysokości pomieszczeń 2,6-2,8 m: 10 jedno- (29-35 mkw.), 38 dwu- (37-56 mkw.), 17 trzy- (54-81 mkw.) i 14 czteropokojowych (82-121 mkw.). Wszystkie wyposażone są w standardzie w system Smart House. Przynależą do nich balkony (3-22 mkw.), loggie (4,09-10,42 mkw.), tarasy (2,91-54,32 mkw.) lub ogródki (7,06-159,08 mkw.).
Mieszkańcy skorzystają z miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz komórek lokatorskich. Będą mieli do dyspozycji również fitness, wózkownię i lobby, a na terenie inwestycji – dziedziniec z placem zabaw i park z elementami małej architektury (ławki, śmietniki itd.). Ofertę dewelopera uzupełni osiem lokali użytkowych.
materiały inwestora
REKLAMA

Wilanów w rozbudowie

Na tę część stolicy stawiają także inni deweloperzy. W kwietniu donosiliśmy, że Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do przedsprzedaży osiedle Vitalite. Realizuje cztery budynki wielorodzinne z przeszło 60 mieszkaniami. Zapewnia całodobową strefę relaksu z siłownią ze strefą kibica, szatniami z prysznicami, sauną oraz jacuzzi.
materiały inwestora
W innym rejonie Wilanowa powstaje zamknięte osiedle kilkusetmetrowych domów. Green House Development Sp. z o.o. oferuje ich w Hampton Residence Wilanówprawie 30. O szczegółach pisaliśmy dwa miesiące temu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA