Przedsezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym

Przedsezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym

mazowieckie
REKLAMA

Już za kilka tygodni na dobre wystartuje kolejny sezon golfowy. W Polsce miłośników tego sportu przybywa z roku na rok. Najbardziej zagorzali golfiści, twierdzą że sport ten potrafi uzależnić na dobre. Nic więc dziwnego, że przy polach golfowych powstają inwestycje z widokiem na bezkresną zieleń.


Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, cisza i spokój a do tego niewielka odległość od Warszawy… tu zamieszkać mogą nie tylko miłośnicy golfa. Sobienie Królewskie Golf & Country Club to jeden z kompleksów, który w swojej ofercie ma również nieruchomości zlokalizowane przy samym polu golfowym. Teraz apartamenty z widokiem na bezkresną zieleń i mistrzowskie pole golfowe objęte promocją można nabyć za cenę 4 990 zł za m2.


– Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. W każdym z nich znajduje się pięć lokali mieszkalnych – dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu.
Powierzchnia kameralnych apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100 m2, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

REKLAMA

 

Nie bez znaczenia dla atrakcyjności  inwestycji jest infrastruktura znajdująca się na terenie osiedla i w jego bezpośrednim sąsiedztwie m.in. dom klubowy, restauracje, korty tenisowe czy czterogwiazdkowy hotel, w którym jest basen i SPA.

 

– Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od całkowitych podstaw i był nieustannie rozwijany w przełomie ostatnich 5 lat. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60% osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20% pasjonaci lotnictwa, a 20% pozostałe osoby – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA