Inwestycja z pasją

Inwestycja z pasją

mazowieckie
REKLAMA

Szacuje się, że w Polsce już nawet 15 tys. osób regularnie sięga po kij golfowy. To dużo? W porównaniu z Zachodem i takimi krajami jak np. Portugalia czy Islandia, gdzie bez zapisów z wyprzedzeniem nie ma co marzyć o wejściu na pole, Polska jest wyjątkowo atrakcyjna. Kompleksy golfowe oferujące nie tylko możliwość gry w golfa, ale również hotele ze SPA czy nawet możliwość zakupu nieruchomości przy polu golfowym, cieszą się rosnącą popularnością.


W Polsce w porównaniu z innymi miejscami na świecie wciąż niewiele jest resortów golfowych, czyli takich miejsc, w których golfiści mają wszystko pod ręką. Mogą nie tylko oddać się swojej pasji, czyli grze w golfa, ale również wykupić nocleg w hotelu i miło spędzić czas z bliskimi w klubowej restauracji lub hotelowym Wellness & SPA. Tak bogata infrastruktura przyciąga nie tylko turystów z zagranicy.


Na Zachodzie za rundę golfa płaci się kilka razy więcej niż w Polsce, dlatego zagraniczni goście chętnie odwiedzają nasz kraj i nasze pole. Bliskość stolicy oraz zaplecze hotelowe to niewątpliwie atuty naszej inwestycji. Ale w Polsce też nie brakuje pasjonatów, którzy wręcz marzą o tym, żeby na polu golfowym zamieszkać. Stąd nasza propozycja apartamentów z widokiem na 18-dołkowe, mistrzowskie pole golfowe – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.


I tak jak mylnie golf kojarzony jest z elitarnością i dużymi pieniędzmi, tak wielu osobom wydaje się, że za nieruchomość przy polu golfowym trzeba zapłacić krocie. Rzeczywistość jest zupełnie inna.


– Cena brutto naszych lokali kształtuje się od 5400 do 5900 zł za m2
. Powierzchnia kameralnych apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100 m2, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek. Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

REKLAMA


Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od całkowitych podstaw i był nieustannie rozwijany w przełomie ostatnich 5 lat. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60% osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20% pasjonaci lotnictwa, a 20% pozostałe osoby.


– Jesteśmy na początku drogi związanej z projektem deweloperskim. Ceny oferowane w tym momencie są bardzo atrakcyjne i na pewno wzrosną w najbliższych latach bez względu na koniunkturę na rynku 
– mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

 

Dodatkowo osoby, które do końca lipca zdecydują się na kupno nieruchomości w Sobieniach, mogą skorzystać z ciekawej oferty bonusowej. Nowi nabywcy mają do wyboru jeden z trzech prezentów: nowy golfowy wózek elektryczny Club Car z możliwością bezpłatnego serwisu, zwolnienie z opłaty rocznej za korzystanie z pola golfowego, nieograniczony dostęp do basenu i kortów ziemnych znajdujących się na terenie kompleksu SK G&CC czy nieodpłatne korzystanie z lądowiska oraz hangarowanie samolotu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA