DODAJ

Producent opakowań wybrał Hillwood Pruszków

mazowieckie
Producent opakowań wybrał Hillwood
Kajtman
2018-08-31 11:50:12
Mazop Group Sp. z o.o., firma zajmująca się produkcją opakowań z tektury oraz przetwórstwem i dystrybucją pianek polietylenowych, wynajęła 3 640 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym Hillwood Pruszków. Eksperci z JLL reprezentowali Mazop w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu.

Nowa siedziba Mazop jest związana z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa, firma przeniesie się tam z Izabelina. 

Realizowany wspólnie przez Hillwood i Polski Holding Nieruchomości park logistyczny w Pruszkowie wyróżnia się rozwiązaniami najnowszej generacji ułatwiającymi adaptacje według potrzeb najemców. Firma Mazop poszukiwała rozwiązania dopasowanego do swoich operacji, wiąże się z tym zmiana sposobu użytkowania budynku dla części produkcyjnej naszego klienta. Dodatkowo, ciągły i stabilny rozwój firmy wymaga zapewnienia dalszych możliwości rozwoju, które oferuje Hillwood w Pruszkowie – tłumaczy Norbert Kowalczyk, konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Park Hillwood Pruszków docelowo zaoferuje blisko 55 000 mkw. powierzchni, która będzie mogła zostać przystosowana zarówno do wysokiego składowania jak i na potrzeby lekkiej produkcji. Inwestycja jest zlokalizowana w Parzniewie, ok. 3 km od węzła Pruszków (autostrada A2) i 20 km od centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie parku logistycznego znajduje się przystanek kolejowy PKP linii Warszawa - Grodzisk Mazowiecki - Żyrardów - Skierniewice. Inwestycja zapewnia doskonały dostęp do głównych dróg transportowych w kraju: autostrada A2 łącząca Warszawę - Poznań - Berlin, a także dostęp do obwodnicy Warszawy – S8/S2, a międzynarodowy port lotniczy im. Fryderyka Chopina oddalony jest zaledwie o 15 km.

Źródło: materiały prasowe