AveSpot – pośmigaj zimą na rowerze!

AveSpot – pośmigaj zimą na rowerze!

Warszawa
Inmedia
REKLAMA
Do mapy bezpłatnych warszawskich atrakcji można dodać kolejne miejsce – skatepark AveSpot. AveSpot to 300 m2 zadaszonego i ogrzewanego miejsca na rowerowe, hulajnogowe czy deskorolkowe jazdy i triki. Miejsce przeznaczone jest dla wszystkich fanów dwukółkowych trików. AveSpot otwarty jest w dni powszednie od 12.00 do 20.00, a w weekendy od 11.000 do 20.00.*
Przy ul. Krakowiaków 80/98 (wjazd od ul. Działkowej) na ponad 300 m2 w dni powszednie oraz weekendy można bezpłatnie korzystać z zimowego skateparku. Do dyspozycji uczestników oddano: minirampę, duży i mały Quater, bank, po 2 poziome i skośne boxy, poziome i skośne rurki oraz tyczkę do skoków oraz trampolina w wymiarach 460 cm. Wszystkie przeszkody zostały przystosowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Na miejscu znajdują się instruktorzy, którzy nie tylko chętnie udzielą odpłatnych lekcji, ale również wszystkim, którzy nie jeździli wcześniej w skatepark'u lub nie wiedzą w jaki sposób się bezpiecznie po nim poruszać, wytłumaczą zasady poruszania się po obiekcie.
Wszyscy chętni mają także możliwość skorzystania ze szkółek: jazdy BMX oraz hulajnogi, obu skierowanych do dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Co istotne, nie trzeba posiadać własnego roweru, żeby przekonać się czy przygoda z BMXem stanie się pasją. Na miejscu można wypożyczyć rower oraz kask. Podczas zajęć uczestnicy uczą się kontroli nad rowerem czy hulajnogą i asekuracji przy upadkach. Instruktorzy pokazują i podpowiadają jak poprawnie wjeżdżać i zjeżdżać z poszczególnych przeszkód i wykonywać triki. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, które są dzielone ze względu na poziom umiejętności uczestników. Zajęcia te są odpłatne. 
REKLAMA
Więcej informacji na www.avespot.pl oraz www.szkolka.avebmx.pl
Informacji szczegółowych udziela: Anna Dylińska anna.dylinska@inmedia.net.pl, 601258717
*dokładne godziny i rozpiska z wyznaczonymi zajęciami dla Szkółki BMX znajduje się na stronie http://avespot.pl/godziny-otwarcia.html** Wszystkie przeszkody posiadają Certyfikat dopuszczający do użytkowania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA