Możesz zamieszkać na Róży Wiatrów jeszcze w tym roku!fot. investphoto.pl

Możesz zamieszkać na Róży Wiatrów jeszcze w tym roku!

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Wciąż pozostało kilkanaście gotowych do odbioru mieszkań w trzech różnych budynkach na osiedlu Róży Wiatrów, zlokalizowanym w centrum Krzyków. Fitness dla mieszkańców jest już gotowy.
Jeżeli szukasz lokalu od ręki w zielonej okolicy, w której znajdziesz dodatkowo niezbędne sklepy i placówki edukacyjne, osiedle Archicomu położone w południowej części miasta jest dla ciebie w sam raz. Wciąż możesz jeszcze wybrać dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe mieszkanie.
fot. investphoto.pl

Aktywnie i w sąsiedzkiej atmosferze
Gdy spada pierwszy śnieg, wielu trenujących ogranicza się do wysiłku w klubach fitness. Mieszkańcy Róży Wiatrów mogą być spokojni o to, że trening zaplanują zawsze tak, jak im odpowiada. Wystarczy przejść do sąsiedniego budynku, bądź pozostać w swoim, i już można ćwiczyć tak długo, jak się zechce. Przy okazji łatwo nawiązać kontakt z osobami, wśród których się żyje, i móc umawiać się na wspólny wysiłek.
Jeśli jednak kogoś śnieg za oknem nie przeraża, a wręcz zachęca do aktywnego spędzenia czasu, w tej okolicy znajdzie wiele możliwości. Trucht do Parku Południowego stanowi doskonałą rozgrzewkę. Z niego do Skowroniego to już tylko rzut beretem. A żeby urozmaicić sobie plan treningowy, następnym razem można wybrać się w drugą stronę – do Parku Grabiszyńskiego. Poznani w osiedlowym fitness sąsiedzi z chęcią potowarzyszą ci w bieganiu czy jeździe na rowerze.
Zacieśnianiom sąsiedzkich więzi służy także klub mieszkańca. Można spróbować w nim rywalizacji w piłkarzykach, a po relaksującej rozgrywce – rozsiąść się wygodnie i porozmawiać. To rozwiązanie sprawdza się już od wielu lat na najpopularniejszych osiedlach społecznych ArchicomuOgrody Hallera i Olimpia Port.
REKLAMA
fot. investphoto.pl

Postaw na dobrą lokalizację
Bliskość wszystkiego, co niezbędne, jest charakterystyczną cechą Róży Wiatrów. Żłobki, przedszkole i zespół szkół wraz z filią Miejskiej Biblioteki Publicznej masz w zasięgu ręki. Po drodze zrobisz zakupy w dwóch różnych supermarketach, a jeśli potrzebujesz szybko kupić brakujące składniki – sklep spożywczy znajduje się tuż przy osiedlu.
Niedaleko, w razie choroby, znajdują się również apteki oraz ośrodek medyczny. A w przypadku bólu zęba, do stomatologa bardzo szybko dojdziesz pieszo. Jeśli jednak będziesz musiał dostać się w inną część miasta, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, na których zatrzymują się pojazdy kilku różnych linii, a nieco dalej tramwajowe.
Tym co szczególnie przyciąga mieszkańców na Róży Wiatrów, są obszerne tereny zielone, przy których można odpocząć z rozległego balkonu swojego domu. Dodatkowej energii daje im dostające się w odpowiedniej ilości do mieszkania światło, o co zadbali projektanci na etapie opracowywania koncepcji. Aura okolicy zachwyca zarówno latem, jak i zimą, o czym można się przekonać, decydując się na jedno z gotowych do odbioru lokali.
fot. investphoto.pl
REKLAMA