Zamieszkaj na Krzykach i ciesz się pięknym widokiem z okna!źródło: Jakub Zazula

Zamieszkaj na Krzykach i ciesz się pięknym widokiem z okna!

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Interesująca architektura, wyjątkowe detale czy niespotykane zazwyczaj w centrum miasta widoki, którymi można cieszyć się z przestronnych balkonów – to wszystko czeka na przyszłych mieszkańców osiedla Róży Wiatrów, które buduje wrocławski Archicom.
Róży Wiatrów to kompleksowe osiedle rosnące w sercu Krzyków, czyli najchętniej wybieranej dzielnicy mieszkaniowej w stolicy Dolnego Śląska. 
Na rozległej działce, w dwóch etapach, powstanie łącznie pięć kameralnych budynków. Deweloper postawił przede wszystkim na przestrzenne mieszkania o większych metrażach. Ci, którzy szukają sporych lokali, mogą wybierać z 3- i 4-pokojowych układów z dużymi oknami, balkonami lub tarasami, ale w ofercie nie brakuje też sprawdzonych rozwiązań 2-pokojowych.


Wyjątkowe, zielone widoki

Rozmieszczenie budynków zostało starannie zaplanowane, co sprawia, że mieszkania będą dobrze nasłonecznione, a architekci zadbali o to, by z rozległych balkonów – podczas choćby ciepłych, wiosennych i letnich popołudni - można było cieszyć się zielonym sąsiedztwem.
– Walory inwestycji podkreśla wyjątkowa architektura i interesujące detale jak choćby kubiki balkonowe – zapewnia deweloper.
REKLAMA
Tu warto dodać, że osiedle powstaje w pobliżu trzech dużych parków – Klecińskiego, Grabiszyńskiego i Południowego, zieleni nie zabraknie też wewnątrz kompleksu. 
Na terenie inwestycji znajdą się również plac zabaw i mała architektura, sprzyjające sąsiedzkiej integracji. A w chłodne, deszczowe dni będzie można spotykać się przy "planszówkach" czy bilardzie w klubie mieszkańca lub poćwiczyć w osiedlowym klubie fitness.


Wszystko w zasięgu ręki

Przyszli mieszkańcy mogą liczyć także na bogate zaplecze usługowe i edukacyjne w okolicy, czyli zespół szkolno-przedszkolny, przedszkola, żłobki, a także sklepy, restauracje, aptekę i przychodnię. A dzięki bliskości przystanków komunikacji miejskiej, bez problemu – szybko i sprawnie – można dostać się do ścisłego centrum miasta.
Jeśli więc chciałbyś mieszkać komfortowo, w świetniej lokalizacji, a jednocześnie marzysz o kameralnej okolicy i pięknych widokach z okien lub balkonu, osiedle Róży Wiatrów będzie strzałem w dziesiątkę!

REKLAMA