Kwadrat – bezpieczeństwo, komfort i nowoczesność

Kwadrat – bezpieczeństwo, komfort i nowoczesność

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Bezpieczeństwo lokatorów, komfortowe mieszkania i nowoczesne rozwiązania, a do tego – doskonała lokalizacja. Tym wszystkim będą cieszyć się mieszkańcy Kwadratu, inwestycji PROFIT Development przy ulicy Grabiszyńskiej 180.
Osiedle będzie realizowane w dwóch etapach i ma liczyć około 300 mieszkań. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do niego do końca 2018 roku, a pozostali – w kolejnym.
fot. investphoto.pl

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Mocnym atutem Kwadratu jest z całą pewnością jego lokalizacja. Od rynku dzielą go zaledwie 3 km, co pozwala na rodzinny spacer do serca miasta. Tam na odwiedzających czekają nie tylko liczne atrakcje turystyczne, ale i lokale gastronomiczne oraz usługowe.
Jeszcze mniej potrzeba, by znaleźć się tuż nad rzeką Ślężą. W jej pobliżu znajduje się Park Grabiszyński – doskonałe miejsce na wędrówki, bieganie, czy rodzinną rekreację przy pikniku na zielonych terenach i grze w minigolfa.
Materiały inwestora
Tuż przy osiedlu znajduje się Centrum Historii Zajezdnia, w którym poza ciekawymi wystawami historycznymi, organizowane są również rozmaite gry i kino plenerowe.
Mieszkańcy Kwadratu wszystko będą mieć w zasięgu ręki. Dzieci do przedszkola i szkoły podstawowej dotrą zaledwie w ciągu kilku minut. Świeże pieczywo będzie można kupić tuż przy osiedlu, a duże zakupy zrobić w supermarkecie kawałek dalej. Miejscem, w którym lokatorzy będą mogli się zrelaksować, jest pobliska grota solna.
REKLAMA
Inwestycja jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Wrocławia. Tramwajem i autobusem niemal spod domu mieszkańcy dojadą na Biskupin, Kozanów, czy Księże Małe. A dzięki śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia, samochodem szybko dostaną się zarówno na północ, jak i południe miasta.
fot. investphoto.pl

Komfort na każdym kroku

PROFIT Development oferuje szeroki wachlarz mieszkań – od kawalerki po 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z tarasu szóstego piętra.
Wysokie na 2,66 m pomieszczenia zapewniają odpowiednią przestrzeń, a dzięki dużym oknom, w mieszkaniu nie zabraknie naturalnego oświetlenia. Nowoczesne rozwiązania, typu system otwierania drzwi wejściowych do budynku "hands free" i wideodomofon, ułatwią cieszenie się zaletami osiedla.
Materiały inwestora
Komfort to także bezpieczeństwo, które zapewnią drzwi wejściowe w najwyższej klasie C odporności na włamania i monitoring obejmujący całą nieruchomość.
W budynku przy ulicy Grabiszyskiej 180 powstaną 82 mieszkania, 66 apartamentów hotelowych przeznaczonych na długoterminowy wynajem i 8 lokali użytkowych. Każdy z nich posiada balkon, loggię bądź taras. W dwóch halach garażowych znajdzie się także miejsce dla 148 miejsc postojowych.
fot. investphoto.pl

3 nowe lokal użytkowy w Osiedle Kwadrat

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Osiedle Kwadrat - 200A200A123.98 m2parter--
Osiedle Kwadrat - 200B200B90.88 m2parter--
Osiedle Kwadrat - 200C200C99.99 m2parter--
REKLAMA