Zamieszkaj w tętniącej życiem części Wrocławia i ciesz się komfortowym życiem

Zamieszkaj w tętniącej życiem części Wrocławia i ciesz się komfortowym życiem

Wrocław
Kajtman
Kajtman
Siena
adresWrocław, Zakładowa
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Starannie zaprojektowane, słoneczne i ustawne mieszkania, świetna lokalizacja, oferująca dostęp zarówno do tętniących życiem kawiarenek, jak i do zielonych, nadodrzańskich terenów czy pełna infrastruktura społeczna w pobliżu – to tylko kilka z wielu atutów Sieny, czyli nowej inwestycji mieszkaniowej na wrocławskim Śródmieściu.
Wrocławski Archicom, jeden z liderów rynku mieszkaniowego w naszym mieście, który ubiegły rok zakończył z rekordowym w swojej historii wynikiem ponad 600 sprzedanych lokali, właśnie rozpoczął kolejną inwestycję.
– Siena będzie kolejnym prestiżowym adresem we Wrocławiu ze względu na niezwykle atrakcyjną lokalizację i wyróżniające się rozwiązania architektoniczne – zapowiada Dorota Jarodzka Śródka, prezes Archicomu.

Komfortowe, ustawne i słoneczne mieszkania

Jak zapowiadają przedstawiciele dewelopera, w nowocześnie zaprojektowanym, sześciopiętrowym budynku znajdą się 124 mieszkania – od kawalerek do przestronnych, czteropokojowych lokali – o metrażach od 33 do 79 metrów kwadratowych.
Architekci zadbali, aby wszystkie mieszkania były ustawne i dobrze nasłonecznione, a wrysowane w rzuty mieszkań meble podpowiadają optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz pomieszczeń.
Oryginalna, ceglana elewacja budynku ma nawiązywać do znajdującego się nieopodal historycznego zespołu obiektów.
– Dynamiczna forma dominanty, skontrastowana z poziomą linią długich balkonów, nadaje architekturze wyrazistego charakteru. Sama nazwa Siena, zaczerpnięta od koloru sjena, zbliżonego odcieniem do barwy cegły – dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter obiektu i pokazuje, jak ważna dla nas jest architektura kontekstu – przekonuje Dorota Jarodzka-Śródka.
REKLAMA
W podziemiu powstanie garaż na 126 samochodów, nie zabraknie też miejsc postojowych dla motocykli i rowerów, a także wózkowni.

Blisko do centrum i nad Odrę

Siena powstaje przy ulicy Zakładowej na Śródmieściu, zaledwie trzy kilometry od ścisłego centrum stolicy Dolnego Śląska. To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, ulice tętnią życiem, a na każdym rogu można znaleźć galerie sztuki, pracownie artystyczne czy kawiarnie.  
Inwestycja wydaje się być idealnie skrojona pod potrzeby młodych rodzin – ogrodzony, monitorowany teren rekreacyjny z placem zabaw dla najmłodszych zapewnia bezpieczeństwo, a bliskość Rynku oferuje dostęp do niezliczonych atrakcji.
Miejsce, w którym powstaje Siena, jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. Aby dotrzeć do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej, mieszkańcy będą musieli pokonać zaledwie 200 metrów, a dojazd tramwajem czy autobusem do centrum nie zajmie więcej niż 10 minut. Niedaleko jest też do kolejowego Dworca Nadodrze, jednego z większych węzłów przesiadkowych w mieście.
W bezpośredniej okolicy znajduje się wszystko, co potrzebne do komfortowego życia – supermarket, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia czy liczne restauracje.
Mieszkańcy Sieny będą też mogli korzystać ze znajdujących się w pobliżu terenów rekreacyjnych nad Odrą, gdzie ciągną się ścieżki biegowe i rowerowe, a na miłośników sportów wodnych czeka wypożyczalnia sprzętu przy zrewitalizowanej nadrzecznej promenadzie.
Ceny mieszkań, które niedawno trafiły do sprzedaży, zaczynają się już od 5,8 tys. złotych za metr kwadratowy. Zakończenie budowy planowane jest na przyszły rok.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA