Zamieszkaj na osiedlu inspirowanym myślą wielkiego Leonardo

Zamieszkaj na osiedlu inspirowanym myślą wielkiego Leonardo

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Znudziły Ci się sztampowo zaprojektowane osiedla? Chcesz zamieszkać w wyjątkowym, niebanalnym i prestiżowym miejscu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: już niedługo na mapie Wrocławia pojawi się inwestycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pomiędzy ulicami Bajana a Drzewieckiego powstaje niezwykły kompleks inspirowany postacią Leonarda da Vinci - malarza, genialnego konstruktora i matematyka, prawdziwego człowieka renesansu. Projektując Lokum da Vinci, deweloper uwzględnił idee bliskie artyście – najlepsze tradycje budownictwa oraz nowatorskie pomysły. Nawiązania do twórczości patrona pojawią się też na samym osiedlu.

Według zamierzeń inwestora, wrocławskiej firmy Lokum Deweloper, będzie to swoiste miasto w mieście. Oprócz mieszkań i apartamentów, na osiedlu nie zabraknie bujnej zieleni, sklepów i pasaży handlowych z butikami, a łączna powierzchnia całego kompleksu przekroczy 40 tys. metrów kwadratowych.

- Na naszym osiedlu zaplanowaliśmy aż 4 tysiące metrów powierzchni usługowych, które sami w całości postaramy się zaaranżować. Chcemy mieszkańcom dać kompleksową ofertę, nie tylko idealne mieszkanie, ale też ciekawie zaaranżowane części wspólne. Będziemy skrupulatnie dobierać najemców lokali usługowych, nie pozwolimy sobie na przypadkowość. Tak, aby mieszkańcy mieli nie tylko wszystko, co potrzebne, ale żeby były to dobre i wartościowe marki – tłumaczy przedstawiciel Lokum Deweloper.


W samym sercu Lokum da Vinci pojawi się efektowna pergola z fontanną, wzorowana na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec stanie się miejscem spotkań mieszkańców, którzy będą mogli przyjemnie spędzić czas w jednej z kawiarenek lub na świeżym powietrzu porozmawiać z sąsiadami.

Warto wspomnieć również o samej lokalizacji kompleksu. Zachód Wrocławia, gdzie powstaje Lokum da Vinci, to swego rodzaju enklawa. W tej części miasta po prostu dobrze się mieszka, a architektura nowych osiedli porządkuje tę przestrzeń i nadaje jej nową jakość.

Na uwagę zasługuje również fakt, że to najlepiej skomunikowana część stolicy Dolnego Śląska. Szybko i wygodnie można stąd dostać w każdy zakątek miasta, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia sprawia, że wycieczka poza granice aglomeracji również nie stanowi żadnego problemu.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety nowego osiedla na Gądowie, można odnieść wrażenie, że na zamieszkanie w tak niezwykłym miejscu będą mogli sobie pozwolić tylko najzamożniejsi. Nic bardziej mylnego. Ceny zaczynają się już od niecałych 6 tys. złotych za metr kwadratowy, a mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Nie zwlekaj, wejdź na oficjalną stronę inwestycji i sprawdź pełną ofertę.

Deweloper swoje osiedle reklamuje hasłem: „Lokum da Vinci to genialnie prosty wybór”. Trudno pokusić się o bardziej trafne podsumowanie tej wyjątkowej inwestycji, a patron niewątpliwie byłby dumny widząc, jak finezyjnie wdrażane w życie są jego idee.

REKLAMA
Autor: red.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA