Mieszkaj tam, gdzie chcesz! Wrocławski deweloper oferuje mnogość lokalizacji

Mieszkaj tam, gdzie chcesz! Wrocławski deweloper oferuje mnogość lokalizacji

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Od tętniącego życiem centrum, przez prestiżowe lokalizacje na Krzykach czy Grabiszynku, po spokojne, zielone tereny z dala od wielkomiejskiego zgiełku – wrocławska firma Archicom oferuje swoim klientom mieszkania w różnych częściach stolicy Dolnego Śląska, dopasowane do indywidualnych preferencji.
Archicom ma obecnie w swojej ofercie dziewięć inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu. Każda znajduje się w innej części miasta, co sprawia, że klienci mogą wybrać lokalizację idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.
Tętniące centrum czy cisza i zieleń?Lubisz wielkomiejski zgiełk i bliskość ścisłego centrum? Powinieneś zastanowić się nad Sieną, która powstaje w tętniącym życiem Śródmieściu. To dzielnica pełna kawiarni, restauracji, galerii sztuki, ale też zielonych placów i zabytkowych kamienic. A dojazd do Rynku tramwajem czy autobusem nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i blisko rzeki? Pomyśl o Swojczycach! Tam Archicom realizuje dwie inwestycje: najchętniej wybierane przez wrocławian, położone nad samą Odrą osiedle Olimpia Port (sprzedano już blisko tysiąc mieszkań) i rozpoczęte w zeszłym roku Na Ustroniu, czyli kameralny projekt ulokowany pośród dębów. Obie inwestycje oferują swoim mieszkańcom dostęp do licznych terenów rekreacyjnych.
Chcesz po powrocie do domu odetchnąć od gwaru wielkiego miasta? Z myślą o takich klientach deweloper zrealizował dwie inwestycje z dala od centrum. Mowa o osiedlu Cztery Pory Roku na Jagodnie i Słonecznych Stabłowicach.
Prestiżowe lokalizacje z pełną infrastrukturąA może kuszą Cię Krzyki, czyli jedna z najbardziej prestiżowych wrocławskich dzielnic? Tu deweloper oferuje mieszkania w najbardziej pożądanych adresach. 
REKLAMA
Na Krzyckiej to budynek w samym sercu tego rejonu miasta, powstający na zazielenionej starodrzewiem działce, w bezpośredniej bliskości pełnej infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia.
Nieopodal tego miejsca Archicom prowadzi kolejne przedsięwzięcie, czyli Róży Wiatrów – to nowe osiedle społeczne, które docelowo składać się bezie z pięciu kameralnych budynków. To wymarzona lokalizacja – z jednej strony oferująca bogatą bazę punktów usługowo-handlowych, z drugiej – pozwalająca się cieszyć zielenią.
Ogrody Hallera – jedna ze sztandarowych inwestycji wrocławskiego lidera – to z kolei świetna propozycja dla osób, które chciałyby zamieszkać w willowej okolicy, tuż parku, świetnie skomunikowanej z centrum miasta.
Wyjątkowa inwestycja w wyjątkowym miejscuJest jeszcze Spirala Czasu. To wyjątkowa inwestycja – powstaje bowiem na modelowym osiedlu Nowe Żerniki. Będzie to realizowana przez wielu deweloperów w kooperacji z magistratem samowystarczająca dzielnica na zachodzie Wrocławia, z kompletną infrastrukturą drogową i społeczną. Nad projektem pracowali najlepsi wrocławscy architekci, a oprócz mieszkań, pojawią się tam obiekty kulturalne i edukacyjne. Osiedle stanie się wizytówką stolicy Dolnego Śląska na wiele lat. 
Nowoczesny budynek Archicomu powstanie tuż przy domu kultury. Znajdą się w nim funkcjonalne mieszkania, rozległe ogródki, tarasy i balkony oraz przestronny garaż dla zmotoryzowanych. Przy realizacji deweloper postawił na ekologiczne rozwiązania.
A już wkrótce oferta wrocławskiego dewelopera stanie się jeszcze bardziej zróżnicowana – aktualnie posiadany przez Archicom bank ziemi wynosi 29 hektary, co pozwala na wybudowanie 2 800 kolejnych mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA