Mieszkania na każdą kieszeń. Od lokali z rządową dopłatą po prestiżowe apartamenty

Mieszkania na każdą kieszeń. Od lokali z rządową dopłatą po prestiżowe apartamenty

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Szukasz swojego pierwszego w życiu mieszkania i chcesz, by dopłacił do niego rząd? A może oczekujesz komfortu i prestiżu, a cena nie gra pierwszoplanowej roli? Wrocławski Archicom ma w ofercie lokale dla osób z różną grubością portfela. Znajdziesz tam M dla siebie, niezależnie od ilości posiadanych pieniędzy!
Archicom, jeden z liderów wrocławskiego rynku mieszkaniowego, który tylko w zeszłym roku sprzedał ponad 600 mieszkań, tym samym osiągając najlepszy wynik w historii, ma w swojej ofercie zarówno lokale dla osób z grubszym portfelem, jak i dla tych mniej zamożnych.
Rząd dopłaci do mieszkaniaNiektóre z inwestycji objęte są rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, zapewniającym dopłaty dla osób kupujących swoje pierwsze w życiu M. 
Mieszkania w ramach MdM można kupić na osiedlu Słoneczne Stabłowice, położonym tuz nad rzeką Bystrzycą, w pełni zagospodarowanej części miasta ze sklepami, szkołami czy przychodniami w najbliższej okolicy, a także w kameralnej inwestycji Na Ustroniu, położonej na wrocławskich Swojczycach, pośród dębów.
Mieszkania dla rodzin za niewielką cenęDeweloper ma w swojej ofercie także kilka inwestycji skrojonych idealnie pod potrzeby młodych rodzin, które są jeszcze na dorobku i nie dysponują nadmiarem gotówki.
To choćby Cztery Pory Roku na Jagodnie – najbardziej przyjazne osiedle we Wrocławiu, z funkcjonalnymi rozkładami mieszkań, niską zabudową i placem zabaw.
To także Olimpia Port, czyli najchętniej wybierana inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu, z placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, 24-godzinną ochroną i pobliskim nadrzecznym bulwarem. 
Prestiż i elegancjaZ kolei dla osób ceniących prestiżową lokalizację, elegancką architekturę i starannie dobrane detale, idealnym wyborem będą Ogrody Hallera, czyli wieloetapowe osiedle w willowej okolicy, położone przy dwóch parkach.
Duże okna i ponadstandardowe materiały wykończeniowe gwarantują komfort w codziennym życiu, a lokalizacja mieszkań po stronie wewnętrznych ogrodów i dziedzińców pozwala zapomnieć o wielkomiejskim gwarze. 
REKLAMA
Osiedle jest kompleksowo zagospodarowane, mieszkańcy mogą spacerować po zazielenionych alejkach ze stylowymi latarniami i ławkami, utrzymanymi w duchu secesji. 
A swoistą wisienką na torcie jest zainstalowana na placu Hallera rzeźba Ludwiki Ogorzelec „Zabłąkana chmura”.
Mieszkania dla każdegoW ofercie Archicomu są też takie inwestycje, które zadowolą i tych z mniejszą ilością gotówki, i tych zamożniejszych. 
To choćby powstająca w Śródmieściu Siena, czyli sześciopiętrowy nowoczesny budynek z ceglaną elewacją oraz Róży Wiatrów w centralnej części prestiżowych Krzyków, usytuowana wśród zieleni, ale przy tym w bezpośredniej bliskości wielu punktów handlowo-usługowych.
W obu inwestycjach można kupić mieszkania już za nieco ponad 200 tysięcy złotych, ale jednocześnie są też i duże lokale, których koszt znacznie przekracza 400 tysięcy złotych. Innymi słowy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Ci, którzy cenią sobie wysokiej klasy architekturę, ekologiczne rozwiązania i kompleksowe zagospodarowanie okolicy, powinni bliżej poznać Spiralę Czasu, czyli budynek powstający w ramach modelowego osiedla Nowe Żerniki, które stanie się wizytówką Wrocławia. Tu też w ofercie są i tańsze, i droższe lokale.
Nad projektem osiedla pracowali najlepsi wrocławscy architekci, tuż przy Spirali Czasu powstanie dom kultury i rekreacyjne tereny nad jeziorkiem, a w samym budynku znajdzie się m.in. żłobek.
Warto dodać, że deweloper oferuje swoim klientom również bogaty wachlarz promocji, od garażu za pół ceny, przez rabaty na wykończenie, aż po spłatę rat w trakcie budowy nieruchomości. A to oznacza, że zakup mieszkania niekoniecznie musi być aż tak wielkim wydatkiem. Z drugiej strony, coś dla siebie znajdą też szukający prestiżu i elegancji, nawet za wyższą cenę.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA