[Wrocław] Mieszkania na każdą kieszeń. Od lokali z rządową dopłatą po prestiżowe apartamenty

[Wrocław] Mieszkania na każdą kieszeń. Od lokali z rządową dopłatą po prestiżowe apartamenty

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Szukasz swojego pierwszego w życiu mieszkania i chcesz, by dopłacił do niego rząd? A może oczekujesz komfortu i prestiżu, a cena nie gra pierwszoplanowej roli? Wrocławski Archicom ma w ofercie lokale dla osób z różną grubością portfela. Znajdziesz tam M dla siebie, niezależnie od ilości posiadanych pieniędzy!
Archicom, jeden z liderów wrocławskiego rynku mieszkaniowego, który tylko w zeszłym roku sprzedał ponad 600 mieszkań, tym samym osiągając najlepszy wynik w historii, ma w swojej ofercie zarówno lokale dla osób z grubszym portfelem, jak i dla tych mniej zamożnych.
Rząd dopłaci do mieszkaniaNiektóre z inwestycji objęte są rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, zapewniającym dopłaty dla osób kupujących swoje pierwsze w życiu M. 
Mieszkania w ramach MdM można kupić na osiedlu Słoneczne Stabłowice, położonym tuz nad rzeką Bystrzycą, w pełni zagospodarowanej części miasta ze sklepami, szkołami czy przychodniami w najbliższej okolicy, a także w kameralnej inwestycji Na Ustroniu, położonej na wrocławskich Swojczycach, pośród dębów.
Mieszkania dla rodzin za niewielką cenęDeweloper ma w swojej ofercie także kilka inwestycji skrojonych idealnie pod potrzeby młodych rodzin, które są jeszcze na dorobku i nie dysponują nadmiarem gotówki.
To choćby Cztery Pory Roku na Jagodnie – najbardziej przyjazne osiedle we Wrocławiu, z funkcjonalnymi rozkładami mieszkań, niską zabudową i placem zabaw.
To także Olimpia Port, czyli najchętniej wybierana inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu, z placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, 24-godzinną ochroną i pobliskim nadrzecznym bulwarem. 
Prestiż i elegancjaZ kolei dla osób ceniących prestiżową lokalizację, elegancką architekturę i starannie dobrane detale, idealnym wyborem będą Ogrody Hallera, czyli wieloetapowe osiedle w willowej okolicy, położone przy dwóch parkach.
Duże okna i ponadstandardowe materiały wykończeniowe gwarantują komfort w codziennym życiu, a lokalizacja mieszkań po stronie wewnętrznych ogrodów i dziedzińców pozwala zapomnieć o wielkomiejskim gwarze. 
Osiedle jest kompleksowo zagospodarowane, mieszkańcy mogą spacerować po zazielenionych alejkach ze stylowymi latarniami i ławkami, utrzymanymi w duchu secesji. 
A swoistą wisienką na torcie jest zainstalowana na placu Hallera rzeźba Ludwiki Ogorzelec „Zabłąkana chmura”.
Mieszkania dla każdegoW ofercie Archicomu są też takie inwestycje, które zadowolą i tych z mniejszą ilością gotówki, i tych zamożniejszych. 
To choćby powstająca w Śródmieściu Siena, czyli sześciopiętrowy nowoczesny budynek z ceglaną elewacją oraz Róży Wiatrów w centralnej części prestiżowych Krzyków, usytuowana wśród zieleni, ale przy tym w bezpośredniej bliskości wielu punktów handlowo-usługowych.
W obu inwestycjach można kupić mieszkania już za nieco ponad 200 tysięcy złotych, ale jednocześnie są też i duże lokale, których koszt znacznie przekracza 400 tysięcy złotych. Innymi słowy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Ci, którzy cenią sobie wysokiej klasy architekturę, ekologiczne rozwiązania i kompleksowe zagospodarowanie okolicy, powinni bliżej poznać Spiralę Czasu, czyli budynek powstający w ramach modelowego osiedla Nowe Żerniki, które stanie się wizytówką Wrocławia. Tu też w ofercie są i tańsze, i droższe lokale.
Nad projektem osiedla pracowali najlepsi wrocławscy architekci, tuż przy Spirali Czasu powstanie dom kultury i rekreacyjne tereny nad jeziorkiem, a w samym budynku znajdzie się m.in. żłobek.
Warto dodać, że deweloper oferuje swoim klientom również bogaty wachlarz promocji, od garażu za pół ceny, przez rabaty na wykończenie, aż po spłatę rat w trakcie budowy nieruchomości. A to oznacza, że zakup mieszkania niekoniecznie musi być aż tak wielkim wydatkiem. Z drugiej strony, coś dla siebie znajdą też szukający prestiżu i elegancji, nawet za wyższą cenę.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Poznaj warianty przebiegu obwodnicy Złotego Stoku
Od 13 do 16 grudnia br. odbywać się będą spotkania dla mieszkańców, podczas których zaprezentowane z...
BBI Development zrealizuje z Liebrecht&WooD 170-metrowy biurowiec Roma Tower w Warszawie [WIZUALIZACJE]
W samym centrum stolicy Polski powstanie kolejny ponad 100-metrowy wieżowiec. Spółki zależne BBI Dev...
Trwa realizacja nowej, wielkiej inwestycji zagranicznej pod Wrocławiem [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Aglomeracji Wrocławskiej trwa realizacja kolejnej wielkiej inwestycji zagranicznej. W gminie Kobie...
Łącznica w Kalwarii Zebrzydowskiej skróci podróże koleją z Krakowa do Wadowic i Bielska-Białej
Budowa łącznicy skróci o około 15 minut czas przejazdu pociągiem z Małopolski na Śląsk, Zwiększy się...
W centrum Wrocławia trwa budowa biurowca Brama Oławska [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Przy skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Piotra Skargi we Wrocławiu budowany jest nowy biurowiec Brama Oła...
Warszawa: Nowi najemcy 195-metrowego wieżowca Skyliner
Blisko 5 tys. mkw. powierzchni zajmą łącznie nowi najemcy Skylinera – DXC Technology i Luxoft. Obie...
Kraków: Dobiega końca budowa ostatniego etapu kompleksu biurowego High5ive [FILM + ZDJĘCIA]
W samym centrum stolicy Małopolski, przy ulicy Pawiej w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Krakow...
Międzynarodowy koncern GlobalLogic otwiera biuro w Gdańsku
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Gdańsku. To GlobalLogic, amerykańska firma...
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Krakowie
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT stawia na stolicę Małopolski. DataArt, firma zajmująca się...
Przy ulicy Rembielińskiego w Łodzi powstaje budynek wielorodzinny Park Poniatowskiego I [WIZUALIZACJE]
Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA realizuje w Łodzi inwestycję mieszkaniową pn. P...